PDA

Zobacz pełną wersję : ArtBannerPlus problem z plikami sfw



ossy
25-11-2008, 16:05
Witam,
Mam problem z dostosowaniem komponentu, który wyświetłałby reklamy swf. Próbowałam już ze standardowym instalowanym wraz z Joomlą komponentem Reklama (który jak przeczytałam nie ma przypisanej z góry opcji wyświetlania sfw i można to ręcznie zmienić (o problemie tylko tym piszę w odpowiedzi na inny podobny post (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=20635)), ale też poradzono mi, by zainstalować sobie nie czyniący z plikami flashowymi problemu ArtBannerPlus 2.0. No i niestety on też (pobrałam ze Waszej/naszej, bo kształcę się tutaj;-) i doszkalam w milczeniu wyświetla tylko zdjęcia w rozmaitych formatach. Gdy dodaję mu reklamę flashową pojawia się opcja upload a po kliknięciu w nią następujący napis:
Warning: require(../../includes/auth.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in/home/…sciezki na moim serwerze/ /administrator/components/com_artbannersplus/uploadartbannersplus.php on line 21

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../../includes/auth.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/scieżki na moim serwerze administrator/components/com_artbannersplus/uploadartbannersplus.php on line 21

Niestety nie znam na tyle php (zaczełam sie uczyc przy okazji joomla, a stronkę postawiłam dzieki wiedzy zaczerpanej wlasnie z tego forum i ze stron pomocy opracowanych przez Zwiastuna oraz przyglądając się szablonom przygotowanym pod 1.5), by poradzić sobie z tym problemem. Jak mniemam komponent upomina się o plik auth.php, którego w mojej istnatalcji joomla we wskazanym miejsc nie ma.
Czy ktoś mógłby mi pomóc, co powinnam zrobić z tym fantem, by to zmienić, aby sfw pojawiało się bez problemów na stronce?
Pozdrawiam i dziękuję
PS. Strona tworzona jest pod Joomla 1.5 - sciągniętej z Waszej strodny i uzupełnionej o dodatek poprawiający bezpieczeństwo, serwer: nazwa.pl., php:5, wszelkie instalacje prawidłowe.

zwiastun
25-11-2008, 17:34
Włączyłaś tryb zgodności wstecznej? (Legacy, dodatek Spuścizna inaczej)

ossy
25-11-2008, 18:38
Tak włączyłam. Bez Legacy system ArtBannerPlus nie chce działać wyświetla się wówczas komunikat "Direct Access to this location is not allowed."