PDA

Zobacz pełną wersję : Raczkujacy joomlowiec



keram
26-11-2008, 09:50
Witam, jestem dopiero co nowym uzytkownikiem joomla no i wiele, oj wiele sie jeszcze musze nauczyc. Puki co to informatyk stworzyl mi "szkielet" strony no i ja teraz jako "super administrator" musz pouzupelniac luki w mojej stronce. Tak wiec wpisuje artykuly, instaluje komponenty etc. No i teraz pojawil mi sie taki problem. chcialbym stworzyc forum na mojej stronce ale nie bardzo wiem jak takie cos stworzyc. Zainstalowalem komponent forum FireBoard 1.0.4 Stable no i wyswietla sie taki komponent w panelu. Co powinienem teraz zrobic? Dodac jakis modul czy cos? Prosze o pomoc! Pozdrawiam
PS przepraszam admin jezeli zamieszczam to w nie tej kategorii! ;)

Dylek
26-11-2008, 11:09
Zapoznac sie z artykulami na serwerze pomocy (http://pomoc.joomla.pl) - to po pierwsze.
Pozniej utworzyc w menu link do komponentu forum.

keram
27-11-2008, 11:53
Ok, dzieki, W tym byl problem, Nie utworzylem menu z komponentem! Nie wiem o czym myslalem hehe W kazdym razie dzieki. Pozdrawiam.

KIRCHOW
09-12-2008, 16:52
WITAM , MAM PROBLEM Z INSTALACJą XAMPP CONTROL PANEL , POSTęPOWAłEM ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI ZAWARTMI W FILMIE ALE NIESTETY NIC NIE MOGę ZROBIć.CZY KTOś POMóGłBY MI W TYM ZAKRESIE.DZIęKUJę BARDZO I POZDRAWIAM

ppilus
09-12-2008, 17:00
capslock ci się zacina ?

KIRCHOW
09-12-2008, 22:35
NIE ROZUMIEM . NIE MOGę DO KOńCA ZAINSTALOWAć XAMPPA MYSQL JEST DOBRE A APACHE NIE CHCE ODPALIć

zwiastun
09-12-2008, 22:40
A wiesz co to jest Caps Lock? A wiesz, gdzie go odblokować?
Przestań po nas wrzeszczeć!