PDA

Zobacz pełną wersję : problem z bazą danych - tabela jos_session



kamilian
28-11-2008, 05:45
Witam.
Od jakiegos czasu mam problem z bazą danych joomla. W momencie gdy serwis odwiedza wiecej osob baza danych sie wysypuje i strona nie dziala. konkretnie chodzi o tabelę jos_session. Tabela ta w momencie gdy strona sie wysypie zaswieca się że jest caly czas w uzyciu. Jest na to jakas rada. Proszę o wszelkie sugestie

porzeczek
28-11-2008, 09:17
a gdzie się hostujesz?
pytam bo zdarzyło mi się kilka razy i mam podejrzenia czyja to wina :D
P.

Dylek
28-11-2008, 11:29
na home.pl tak mam, tylko ze z baza oscommerce - ale tez tabele sesji - co pare dni sie kasztani

porzeczek
28-11-2008, 13:20
No właśnie - home.pl, u mnie też czasami popsuje tą tabele i dowidzenia, sklep nie działa. Dlatego przymierzam się do zmiany hostingu..

zebert
28-11-2008, 13:58
Problem na pewno nie w hostingu, bo mam kilka stron na różnych serwerach i wszystkie sypią się regularnie z powodu jos_session.

kamilian
28-11-2008, 16:42
hosting na ncgroup. dziwna sprawa bo kilka innych serwisow o mniejszej ogladalnosci dziala bez problemu. wchodze w PHPmyAdmin robie napraw jos_session i jest ok przez pewien czas

kamilian
30-11-2008, 09:34
panowie mam jeszcze jeden problem - po tym jak sie wysypalo jos_session nie moge sie zalogowac na panel admina, co wiecej po zalogowaniu sie na stronie jako user nie widze modulow ktore byly ustawione tylko dla admina