PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwalona strona



kondorek
23-05-2006, 20:47
Czesc Wam.
W ktorym pliku powinienem zmodyfikowac szerokosc FaQa, zeby nie dzialo sie tak jak na rysunku.
Rozwala mi strone tylko w tym przypadku.

kuba
23-05-2006, 20:54
nic nie widać na tym screenie. zapodaj jakiś link do tego jak masz zewnętrzne ip.

kondorek
23-05-2006, 21:08
mam wewnetrzne ip to nic nie zobaczysz,
chodzi o to ze srodkowa kolumna wypycha prawa(dzieje sie tak wtedy kiedy klikam na link FAQ w demontsracyjnej templatce) i chcialbym sie dowiedziec jaki plik jest odpowiedzialny za wyswietlanie FAQa, to bym zmienil w nim szerokosc

zwiastun
23-05-2006, 23:35
Poprzeglądaj wątki na temat rozsypujących się szablonow. Kilka dni temu rzecz była objasniana.

kondorek
28-05-2006, 16:12
Czesc
poprzegladalem watki, i o ile z faqim juz sobie poradzilem to wyskoczyl inny problem, ktorego rozwiazania nie znalazlem na tym forum.
Chodzi o uzywanie "szukaj" w joomli, nie wiem czy spotkaliscie sie juz moze z takim problemem, ale u mnie uzycie szukaj, powoduje ze wyniki wyszukiwania wyswietlaja sie(rozciagaja), az po scroola przegladarki:D:D.
Stronka jest wycentrowana o szerokosci do 780px i wszystko inne wyswietla sie prawidlowo oprocz tych nieszczesnych wynikow wyszukiwania.

Sprawdzalem na kilku szablonach i efekt jest identyczny, zrobilem sam wycentrowany przykladowy prosty szablon, aby zbadac dzialanie "szukaj" i to rowniez nic nie dalo.
macie jakies pomysly.

kondorek
29-05-2006, 18:54
, ale u mnie uzycie szukaj, powoduje ze wyniki wyszukiwania wyswietlaja sie(rozciagaja), az po scroola przegladarki:D:D.

Zaiste ktos musial jakis czar rzucic na mojego localhosta, poniewaz zainstalowalem teraz joomle na serwerze ovh i funcka szukaj dziala jak powinna. Ale co, jak i dlaczego nie dziala na serwerze lokalnym to tego sie chyba nigdy nie dowiem.
Potraktujmy problem jako rozwiazany.:)