PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej w artykułach



sylwekb
28-11-2008, 15:42
Joomla 1,5,7
Nie mogę znależć gdzie włącza się ten link więcej>> przy dużej ilości tekstu w artykule, dawniej w Joomla 1,0 było to proste bo wpisywało się tekst w okno poniżej i już był widoczny. Nadmieniam, ze rozdzieliłem w artykule tekst ikonką pod edytorem i mam linię i napis rozdzielający read more>> tylko nie widać tego przycisku od strony frontowej, za pomocą którego przechodzi się do całej strony.

idek
28-11-2008, 15:55
aktywista forum.... wstydź sie!

http://www.pomoc.joomla.pl/component/option,com_easyfaq/task,view/id,44/Itemid,53/

i zaktualizuj sobie J do 1.5.8


edit.. oj przepraszam... widze, nie doczytałem całosci...

jak nie masz na stronie frontowej, to wejdź w menu > Start > Parametry: komponentu > Przycisk „Więcej…» > Pokaż

sylwekb
28-11-2008, 16:05
I tak się wstydzę :mad:, wydawałoby się takie proste albo jestem ślepy albo nie widzę gdzie jest to menu start >> Parametry komponetu

idek
28-11-2008, 16:08
wejdź w główne menu i znajdź tam pozycje, która jest stroną strtową, ja napisałem start, ale równie dobrze moze to być home, strona startowa, czy coś innego, to już Ty powinienś wiedzieć...

a nastepnie jak juz bedziesz w środku, to po prawej stronie szukaj tych parametrów

sylwekb
28-11-2008, 16:13
Faktycznie jestem chyba już ślepy, byłem tu z 5 razy i faktycznie było ukryj. Dzięki