PDA

Zobacz pełną wersję : zniknięcie konta administratora, później strona nie działa...



hard2find
30-11-2008, 22:51
Witam dziś rano zauważyłem, że zniknęły mi 2 konta super administratorów... pomyślałem, ze dziwne, ale nie miałem czasu sie tym zając. Cały dzień strona chodziła. Wieczorem siadam i ładuje się, ładuje... aż nagle tylko biała strona i nic. Inne strony na serwerze działają. Zaglądam w baze danych i wszystko gra, są tam też te 2 konta super administratorów, na które rano nie moglem się zalogować, zalogowałem się na administratora i zobaczyłem, że te konta "zniknęły" Czy ktoś może mi pomóc? chodzi o www.muzyka-reggae.pl (http://www.muzyka-reggae.pl)

adasb82
01-12-2008, 17:49
Dziwne u mnie działa.

hard2find
01-12-2008, 19:55
tak strona już działa, ale jak przywrócić konto super administratora? ponieważ nie mogę utworzyć go z konta zwykłego admina. Jak to możliwe, że konto istnieje w MySQL, a nie ma go w joomli?

zwiastun
01-12-2008, 20:02
Na stronę trudno się dostać - wczytywanie trwa bardzo długo.
Fakt, że nie możesz się zalogować do administratora, to na 99% dowód, ze witryna jest po udanym ataku i została przechwycona. Porady masz na www.pomoc.joomla.pl - prawe menu: Częste pytania, Bezpieczeństwo

hard2find
03-12-2008, 21:12
Dzięki! Pewnie tak się stało, dlatego tez chcę usunąć wszystko i postawić joomlę na nowo, wgrywając starą bazę. Raczej w bazie nie namieszał prawda?
Jak stworzyć konto super administratora? Może da się jakoś przypisać rangę w bazie danych, próbowałem wpisać w jednej z tabel, gdzie jest ranga "Super administrator" ale to nic nie dało.

zwiastun
03-12-2008, 21:35
A czemu uważasz, że w bazie nie namieszał?
To tak na wyczucie?
Czyli jak wejdę do Twojego domu w celach bandyckich, to z góry założysz, że tylko po tę biżuterię, co ją masz pod dywanem za szafą w małym pokoju?

hard2find
07-12-2008, 14:45
W sumie masz rację, ale proszę napisz mi jak utworzyć teraz konto super administratora...

crazyluki
07-12-2008, 15:41
ciężko na forum w dziale FAQ poszukać?

http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=88892