PDA

Zobacz pełną wersję : VirtMart przekierowanie po kliknieciu na dodaj do koszyka



stuka
03-12-2008, 21:02
Witam serdecznie,

Walcz z tym już ze 2 dni, aż postanowiłem skorzystac z pomocy fachowców.

mianowicie mam taki problem, po instalacji virtmarta chcialbym zeby po kliknieciu dodaj do koszyka, przekierowalo mnie na formularz "zadaj pytanie" a nie do dalszej czesci zamowienia - w jakim pliku musze zmienic wpis?


pozdrawiam serdeczeni

zwiastun
03-12-2008, 21:40
To nie jest dobry pomysł! Chcesz zmieniać standardowe rozwiązanie, do którego ludzie są przyzwyczajeni!

Dylek
03-12-2008, 23:19
Tak sie dzieje chyba jak chcesz kupic wieksza ilosc niz masz na magazynie. Poza tym jak masz 0 na magazynie, to przy wlaczonej kontroli stanow magazynowych przycisk "Do koszyka" zamiania sie na "Zadaj pytanie"

stuka
03-12-2008, 23:27
To nie jest dobry pomysł! Chcesz zmieniać standardowe rozwiązanie, do którego ludzie są przyzwyczajeni!


Jak najbardziej rozumiem....to moze polecisz mi cos prostego? poprostu chodzi o to zeby byla mozliwosc dodawania produktow, cen , ilosci i zeby byll koszyk , i po kliknieciu zeby przekierowalo na formularz i to wszystko.

pozdrawiam

stuka
03-12-2008, 23:31
Tak sie dzieje chyba jak chcesz kupic wieksza ilosc niz masz na magazynie. Poza tym jak masz 0 na magazynie, to przy wlaczonej kontroli stanow magazynowych przycisk "Do koszyka" zamiania sie na "Zadaj pytanie"


a czy moze jest jakas wersja prostrza niz Virt.? ez store probowalem zainstalowac ale mi sie wykrzacza, nie mozna dodawac ani edytowac produktow. poprostu to ma byc taki prosty sklepik. ...

dziekuje za pomoc

jack5566
04-12-2008, 00:43
Wystarczy przy produkcie usunąć cenę, a w sklepie przy nazwie produktu pojawi się napis "Zapytaj o cenę" (można zmienić na inny dowolny w pliku języka) kierujący do wysyłki e-maila z gotowym tytułem "zapytanie o cenę...produkt...."

stuka
04-12-2008, 09:11
Wystarczy przy produkcie usunąć cenę, a w sklepie przy nazwie produktu pojawi się napis "Zapytaj o cenę" (można zmienić na inny dowolny w pliku języka) kierujący do wysyłki e-maila z gotowym tytułem "zapytanie o cenę...produkt...."


Opcja jest dobra, tez juz o tym myslalalem, ale chcialbym miec cene produktu, czyli zeby po kliknieciu na koszyk kup teraz przekierowywalo mnie do formularza ....w odpowiednim pliku trzeba by to wpisac,...tylko w jakim....;/