PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja - problem



stopa
25-05-2006, 18:11
Witam.
Chciałbym stworzyć witrynę w oparciu o cms. Do tego celu wybrałem właśnie Joomla! Założyłem konto na yoyo.pl, po czym automatycznie zainstalowalem joomla na serwer(jest taka opcja na yoyo.pl). Pojawia się ekran instalacji. I tu zaczyna się mój problem - trzeba tam podać login, hasła do bazy mySql. Na yoyo.pl nie ma ich nigdzie podanych, więc zapewne są potrzebne hasła i loginy domyślne, jeżeli dobrze myślę jakie są te hasła, jeżeli nie to na czym polega mój problem? Proszę o pomoc/
Pozdrawiam!

zwiastun
25-05-2006, 18:16
Na nieumiejęyności czytania. Nie wyobrażam sobie, żeby instalował w domu nowoczesne urządzenie i nie przeczytał instrukcji obsługi. Na dodatek, gdybym nie mial zielonego pojęcia na temat instalowania tego cosik.
Czy sądzisz, ze cały świat zna login i hasło do TWOJEGO konta? Z Księżyca spadłeś?

stopa
25-05-2006, 18:18
Właśnie w tym jest problem, że login i hasło do mojego konta internetowego nie działaja w instalacji joomla.
Pozdrawiam

Rybik
25-05-2006, 19:49
Gdybys poszperal po tym forum albo po forum supportujacym yoyo znalazbys tam moje komentarze ze yoyo to serwis nierzetelny i olewajacy klienta (wyslalem z 5 maili bez odpowiedzi w ciagu 2 miesiecy -> darmowa usluga warta jest tyle ile kosztuje) na ich wlasnym forum nasmarowalem im rowniez ze sa jednym z nielicznych hostingow ktore oferuja preinstalowane wersje cmsow na serwerze ktory nie spelnia ich podstawowych wymagan (poblokowane funkcje php, safe mode, register globals, framesety).
Jezeli czesci z tych rzeczy na forum yoyo juz nie ma to napewno znajdziesz tam topic ze skargami o usuwanie postow niezadowolonych klientow, co juz powinno dac do myslenia o jakosci serwisu.
Jezeli jakims sposobem nie pokusiles sie o sprawdzenie z czego chcesz korzystac to czemu olales kwestie tego, ze jak sie swieci SAFE MODE na czerwono w instalatorze, wraz z wyjasnieniem to moze lepiej zmienic serwer. Oczywiscie jest tu kilku fachowcow co maja stonki z safe mode ale jest tez w mojej skrzynce mailowej srednio raz na tydzien wiadomosc pt "pomocy, jak wylaczyc safe mode".

Jezeli ton powyzszego postu uwazasz za obrazliwy to przepraszam ... od urodzenia nie lubie ignorancji. Jestem w stanie powaznie podejsc do pomagania ludziom, ktorzy powaznie traktuja to co zamierzaja zrobic.

p.s.
Wszystkie dane konta FTP i mySQL yoyo wysyla mailem przy rejestracji, haslo admina joomla na koncu wybierasz sam. Informacja o tym ze dostaniesz maila jest podawana w trakcie rejestracji.