PDA

Zobacz pełną wersję : problem z joomla



raju
05-12-2008, 20:35
witam mam problem z joomla ....

wrzucam pliki na serwer ftp i jak wejde na swoją strone w przeglądarce zamiast strony instalacyjnej wyskakuje mi :""

Not Found
The requested URL / was not found on this server.


Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.37 Server at www.sportjaw.webd.pl Port 80""

tak jak by nie istniała strona :/

prosze was o pomoc i pozdrawiam

zwiastun
05-12-2008, 21:30
W opisach instalacji napisano na ten temat wszystko.

iros
05-12-2008, 22:16
Jeśli można coś zasugerować to do jakiego katalogu wgrywasz pliki? Tego hostingu nie znam, ale w niektórych przypadkach będzie to public_html/nazwadomeny/

raju
05-12-2008, 22:25
znaczy przez total comandera wgrywałem pliki nie do folderu tylko luzem na serwer

zwiastun
05-12-2008, 23:20
Proszę o ewentualne rzetelne informacje - potwierdzenie, że to żaden z problemów opisanych w pomocy. Nikt nie będzie tu zgadywanek uprawiał.

raju
06-12-2008, 21:12
robiłem to tak :

- uruchamiam promgram total comander
- nowe polaczenie ftp i tam wprowadzałem dane mojego serwera
- łączyłem się i tam nie było żadnego folderu (nic zupełnie pusto )
- wgrywałem zawartość pobranego folderu joomla 1.5.8
-rozłączam

gdy wejde na strone przez przeglądarke powinna mi sie wyswietlic strona instalacyjna a tam nic tylko "Not Found
The requested URL / was not found on this server.


Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.37 Server at www.sportjaw.webd.pl Port 80""


czy ja to źle wgrywam czy po prostu aby sie wyswiatlila ta strona instalacyjna trzeba cos jeszcze zrobic ....???

raju
06-12-2008, 21:16
przeglądam te forum w miare możliwości ale nie natknąłem sie na swój problem... jeśli jednak sie taki gdzies tam znajduje temat to sory

kurtz
06-12-2008, 22:03
kiedyś widziałem ten błąd na forum.joomla.org ... zupełnie nie tak dawno.

iros
07-12-2008, 21:13
Przed chwilą, w pomocy webd znalazłem konto testowe. W panelu administracyjnym jest napisane coś takiego:
WWW Directory /home/demo1/public_html
więc po mojemu, to do tego katalogu public_html trzeba wgrać pliki joomli.
Jak rozejrzysz się po ich panelu kontrolnym to znajdziesz tam też klienta ftp i tam widać wszystkie katalogi, które są założone, razem z tym

raju
09-12-2008, 19:11
Dzięki Iros za pomoc .... Duże słowa uznania pozdrawiam

iros
10-12-2008, 11:24
Ja tylko wgrałem pliki do odpowiedniego katalogu.
Ale dzięki.

P.S.
Warto też przeczytać, mimo wszystko, pomoc.