PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta do Joomla 1.0.x -bez fajerwerków



wisnia80
06-12-2008, 13:56
Szukam prostego com/mod do ankiet - bez zbędnych bajerów - identyczny jak preinstalowany w joomli tylko tyle żeby mógł wyświetlić wyniki ankiet zakończonych -poprzez wybranie danej ankiety z rozwijalnego menu...

crazyluki
06-12-2008, 14:02
a standardowy komponent ankiet tego nie ma ?
lepiej się dokładnie przyjrzyj ;-)

wisnia80
06-12-2008, 14:19
Ok, a jesli odinstalowałem przez przypadek com_poll to jak go doinstalować - tzn gdzie moge znaleźć paczke?. Przegranie wszystkiego componentów/modułów nie pomogło

OK Znalazłem polecam lekture jak zainstalować przypadkowo usuniety moduł pochodzacy z pierwotnej instalacji joomla
http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=34&t=227323


a standardowy komponent ankiet tego nie ma ?
lepiej się dokładnie przyjrzyj ;-)Teraz sprawdze - czy czegoś nie przeoczyłem

kurtz
06-12-2008, 14:34
http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=471&t=346883

wisnia80
06-12-2008, 15:30
Dzieki za pomoc z ponowna instalacja.

Natomiast wracając do tematu:

Standardowy com/mod Poll pozwala tylko na wybór w polu kombo wyników i ankiet tylko opublikowanych sond(jesli którąś z nich usuniemy/nie opublikujemy wtedy zniknie z pola wyboru), niestety też w tabeli na stronie wyświetlane są wszystkie ankiety czyli jak mam ich 100 to 100 pojawi się w tabeli modułu ankiet jedna pod drugą powodując ze w sumie na stronie bedą same ankiety. Na dodatek we wszystkich bedzie można brać dalej udział.

Mi chodzi o to by w polu rozwijalnym znajdowały sie wszystkie ankiety a ich wyniki były dostępne/widoczne po wybraniu danej ankiety z menu rozwijalnego. Natomiast w tabeli modułu poll pojawiała sie np 100 - ostatnia ankieta i pola wyboru w której by można było brać udział.

zwiastun
06-12-2008, 17:10
To proponuję conieco na ten temat poczytać, a nie wypisywać, co Ci się wydaje.

wisnia80
16-12-2008, 17:24
To proponuję conieco na ten temat poczytać, a nie wypisywać, co Ci się wydaje.


TO w takim razie mnie oświeć ja wyświetlić wyniki z pozostałych powiedzmy zakończonych ankiet. Tak by w menu rozwijalnym można było wybrać poprzednie ankiety(wyświetlić ich wyniki) a głosować tylko w najnowszej sondzie

zwiastun
16-12-2008, 17:50
Wybacz, nie po to udostępniłem za frico 3 wersje poradników, żebym tu pisał po raz czwarty.

wisnia80
16-12-2008, 18:32
Dzieki zwiastun -przeczytałem i udało mi się to zrobić - rozwiązanie było proste a nawet banalne - ankieta opublikowana i wyświtlanie na none.