PDA

Zobacz pełną wersję : Podpięcie domeny i białe tło bez szablonu. Joomla 1.0.1.5



GreenhornPL
06-12-2008, 18:15
Siema. Wrzuciłem serwis na domene www.polish-board.pl i sami widzicie co sie dzieje. Nie wiem co zrobić.

A w PA na dole strony w żółtej ramce wyskakuje:

Following PHP Server Settings are not optimal for Security and it is recommended to change them:
PHP register_globals setting is `ON` instead of `OFF`

Please check the Official Joomla! Server Security post for more information.

Dzieki za odp.

pozdro

zwiastun
06-12-2008, 18:20
Nie gniewaj się, ale ja wrzuciłem węgiel do piwnicy i sam widzisz co się dzieje. Wróżek i jasnowidzów tutaj nie ma.

GreenhornPL
06-12-2008, 18:32
Sory, ale kumpel odpiąl domene. Teraz juz widzicie. www.polish-board.pl

ojć. Teraz domena nie dziala. No ale powiem co było jak działala. Normalnie portal osadzony jest na www.anime.privacy.pl/newsor/ I było przekierowanie na polish-board.pl I jak sie weszlo na polish-board.pl to była strona, zdjecia, logo, literki, tylko nie bylo tła, wogole calego szablonu. Moze to wina tego bledu.

pozdro

zwiastun
06-12-2008, 18:42
Dalej nic z tego nie wynika, poza tym, ze serwer działa i jest na nim Apache tudzież CPanel

GreenhornPL
06-12-2008, 18:43
Sory, ale kumpel odpiąl domene. Teraz juz widzicie. www.polish-board.pl

ojć. Teraz domena nie dziala. No ale powiem co było jak działala. Normalnie portal osadzony jest na www.anime.privacy.pl/newsor/ I było przekierowanie na polish-board.pl I jak sie weszlo na polish-board.pl to była strona, zdjecia, logo, literki, tylko nie bylo tła, wogole calego szablonu. Moze to wina tego bledu.

pozdro

zwiastun
06-12-2008, 19:03
To oznacza, że niepoprawnie była podana ścieżka absolutna w pliku konfiguracyjnym

GreenhornPL
06-12-2008, 20:51
A da się to teraz podać poprawnie? Jak się da to powiedz jak :P
I dzieki wogole za odpowiedzi

czekam na dalsza rozmowe :)