PDA

Zobacz pełną wersję : Otwieranie index.php. Rozpoczęto pobieranie pliku...



Bazyl
06-12-2008, 23:17
Nie mogę ponownie zainstalować komponentów, które już miałem na stronie, ale je odinstalowałem.
Pojawia się informacja o zapisywaniu pliku index.php.

Usunąłem, a przynajmniej tak mi się wydaje, wszystko co dotyczy nowo instalowanego komponentu. I nic!

Znacie może lekarstwo?

ADE
15-12-2008, 19:12
Dziwne. A wchodziłeś na serwer i grzebałeś w katalogach? Nieraz tam zostają jakieś cholerstwa.

Bazyl
15-12-2008, 21:20
Tak.

Musiałem opuścić jakiś katalog.

Może coś z bazą danych?

lukaszz
06-08-2010, 21:58
Mam dokładnie ten sam problem, to znaczy przy otwieraniu strony głównej, chce ją pobierać jako plik, zamiast otworzyć. Inne strony chodzą normalnie. Wcześniej robiłem zmiany w htaccess, ale przywróciłem z powrotem - nie wiem, czy to ma związek. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Z góry dziękuję za pomoc.

GOGOKOM
06-08-2010, 22:27
Pogrzebałeś w htaccess a to może mieć takie skutki (naczytałeś się o bezpieczeństwie strony:D) skoro cofnąłeś zmiany w htaccess to powinno być OK to że ty tego nie widzisz może być spowodowane przez casch twojej przeglądarki, twojej strony, serwera dostawcy internetu lub jakąś inną "zabrudzoną" pamięć sprawdź na innym kompie podłączonym do sieci w inny sposób niż twój komp.

Bazyl
06-08-2010, 23:01
Czytam temat i wydaje mi się, że brzmi znajomo... A tu moje początki... ;)
Moje problemy wynikały z badziewiastego serwera, do którego dołożyła się moja niewiedza... ;)

@Lukaszz: objawy masz inne. Jeśli do czasu grzebania w .htaccess było ok - znaczy przekombinowałeś...
Zastosuj się do porady @GOGOKOM, podmień .htaccess na oryginalny.