PDA

Zobacz pełną wersję : Brak artykułów w kategoriach



henrykdr
07-12-2008, 16:59
Joomla 1,5
Template RedEvo_Aphelion (http://procania.aplus.pl/russell_test/administrator/index.php?option=com_templates&task=edit&cid%5B%5D=redevo_aphelion&client=0)
Server Netlook
Strona http://procania.aplus.pl/russell_test/
Pliki Wszystkie zapisywalne
php 5.2.6
mySQL 4.1.22-standard

Przyznam się, że meczę się z tym od kilku dni bez efektu. Na podanej wyżej stronie TOP-Menu "NEWS" połączony jest z "Przegląd - Artykuły w Kategoriach". W parametrach podstawowych wybrana jest odpowiednia kategoria. W kategorii są artykuły. Artykuły są opublikowane. Mimo to strona nie jest przez przeglądarkę wyświetlana. Wypróbowałem już wszystkie możliwości. Bez efektu. Także artykuły w sekcjach i listy nie są pokazywane.

zwiastun
07-12-2008, 17:36
Niepoprawna obsługa prostych adresów?

henrykdr
07-12-2008, 17:50
Na to wygląda. Coś tej instalacji brakuje. Lecz jak do tej pory na to nie wpadłem. Gdzie szukać?

henrykdr
08-12-2008, 18:04
Niepoprawna obsługa prostych adresów?
Ponieważ nie ma żadnej odpowiedzi, zaczynam się zastanawiać nad sensem cytowanej. Oznacza to, że system źle obsługuje, czy ja nie umiem tego zrobić? Jeśli to drugie, to mogę Cię zwiastun uspokoić. Nie jest to jedyna stworzona i administrowana prze zemnie strona na bazie Joomla. Na innych problemów z tym nie ma.

zwiastun
08-12-2008, 19:50
Nie bardzo wiem, czego oczekujesz. Podpowiedź była ze znakiem zapytania. Co oznacza ni mniej, ni więcej, tylko: być może tu tkwi problem.
Sprawdziłeś? Bo z tego, cos napisał, nic nie wynika. Ja za Ciebie nie sprawdzę!

henrykdr
08-12-2008, 20:40
Zanim napisałem temat sprawdzałem wielokrotnie. Gdy zainstaluję backup zalinkowanie działa bez zarzutu. Przypuszczam, że jeden z nowo zainstalowanych komponentów powoduje ten problem. Niestety zorientowałem się późno, po wykonaniu sporej pracy. Dlatego poszukuję rozwiązania.
A oczekuję wyłącznie jakiejś sugestii, o ile ktoś już się z czymś takim spotkał. Jeśli nikt takowej nie ma , bezradne rozłożenie rąk jest zupełnie wystarczające.
A powyższe napisałem bez złośliwości. Nie możesz wiedzieć, czy pytający ma przynajmniej blade pojęcie o adresowaniu.

zwiastun
08-12-2008, 21:04
Rozumiem, ale dalej nie wiem, czy problem występuje przy wyłączonych prostych adresach, a z odpowiedzi zrozumiałem, pewno źle, że tego nie sprawdziłeś.

henrykdr
08-12-2008, 22:45
Obojętnie czy proste adresy są włączone czy nie, nic się nie zmienia. 500 - ERROR BAD ARTICLE ID