PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły na stronie głównej



KoTeKMalbork
07-12-2008, 17:08
problem jest może dla niektórych banalny ale ja błądzę już kilka di po stronie i nie mogę zrobić a mianowicie chodzi o to iż po zainstalowaniu joomli ma się na stronie startowej takie coś jak artykuły poukładane w dwie kolumny pod spodem przycisk zobacz też lub czytaj dalej, ja po zainstalowaniu joomli posuwałem to i zrobiłem stronę startową jedna z jednym tekstem powitalnym ale teraz stwierdzam iż fajnie by było jakby na stronie startowej wyświetlało się takie artykuły dodane np. w newsach. Jak to ustawić bo kombinuje kombinuje i jedynie co zrobiłem to to iż strona startowa całkiem mi się rozsypała;/

zwiastun
07-12-2008, 17:32
No to może nie kombinuj, tylko poczytaj o typach pozycji menu?

KoTeKMalbork
07-12-2008, 17:50
A na większą podpowiedź mogę liczyć bo nie idzie:(

iros
07-12-2008, 21:04
A próbowałeś może tę pozycję menu, która wyświetla te artykuły, np. newsy, przenieść na samą górę?

arbogast
07-12-2008, 21:21
Zależy od tego w jaki sposób "pousuwałeś to". Jeżeli typ Twojej pierwszej strony to Front Page Blog Layout to wystarczy dla artykułu, który chcesz tam opublikować zaznaczyć Front Page.

mirrr
07-12-2008, 22:00
Nie wiem czy ciÄ™ dobrze zrozumiaÅ‚em - chodzi Ci o publikacjÄ™Â*artykułów na stronie głównej w 1 kolumnie?
Jeśli tak to: Menu - mainmenu i klikasz na Start + po prawej stronie jest liczba kolumn, wstępów.

zwiastun
07-12-2008, 22:00
Dwie poprzednie wiadomości - bzdury!
Odsyłam po raz kolejny do lektury materiałów o pozycjach menu. Wątek zamykam.