PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Joomlaboard Forum



kwidzi
26-05-2006, 13:42
Otóż zainstalowałem sobie Joomlaboard Forum, instalacja przebiegła pomyślnie. Ale nie wiem gdzie jest to forum żebym mógł je obejrzeć.
Mam panel forum ale tam nie ma linku do forum.

Jak to zrobić ???????
Pomóżcie

Dylek
26-05-2006, 15:08
A pozycje w menu kierujaca do komponentu forum dodales? Niby jak i gdzie mialoby sie ono pokazac?

kwidzi
26-05-2006, 16:17
Ok. Ale jak to zrobić, jak dodać forum do menu głównego ????????

Dylek
26-05-2006, 16:38
Ruszyc troche glowa i wstydzic sie ze wczesniej sie tego nie zrobilo. Powaznie mowie. a tu masz serwer pomocy w razie czego: pomoc.joomla.pl (http://pomoc.joomla.pl/pomoc/)

kwidzi
26-05-2006, 21:06
No to chyba oczywiste że szukałem w pomocy jak to zrobic. Ale nie mogłem tego znaleźć, bo tam tego po prostu nie ma.

Mam komponent JoomlaBoard, please .......

zwiastun
26-05-2006, 22:40
Nie marudź, tylko poszukaj w pomocy, jak się zakłada w menu odnośnik do komponentu. Wywołaj sobie w menu admina kolejno wszystkie odnośniki do JoomlaBoard, skonfiguruj, załóż kategorie, fora, a potem możesz ewentualnie wrócić na forum z pytaniami.

kwidzi
27-05-2006, 11:47
No za nic nie moge znaleźć na stronie pomocy joomla tego. Kurde oświeć mnie, prosze oświeć mnie bo już mnie to wkurza. Godzinę ponad szukałem i figa

:confused:

zwiastun
27-05-2006, 13:15
Człowieku. Napisałęm Ci - nie marudź!: Co ma być widać na stronie, jeśliś pewno nie pozakładał żadnych kategorii i forów w forum?


wywołaj sobie w menu admina kolejno wszystkie odnośniki do JoomlaBoard, skonfiguruj, załóż kategorie, fora Czego nie możesz znaleźć w serwisie pomocy? Opisu instalacji i konfiguracji forum JoomlaBoard? Nie męcz się, bo tego akurat nie znajdziesz!

kwidzi
27-05-2006, 13:43
Kurde i tak nie mam zielonego pojęcia. Jestem laikiem. Chyba po to służy to forum

Napisałeś : "wywołaj sobie w menu admina kolejno wszystkie odnośniki do JoomlaBoard, skonfiguruj, załóż kategorie, fora"

Ale kurcze pomóź, też kiedyś nie byłeś alfą i omegą.

Pozdro

Joshua
28-05-2006, 08:29
wcześniej Zwiastun napisał ci coś takiego: "Nie marudź, tylko poszukaj w pomocy, jak się zakłada w menu odnośnik do komponentu." Forum nie służy pisaniu FAQów dla konkretnego przypadku... chyba... tak mi się wydaje.

kwidzi
29-05-2006, 17:46
Ok. Udało mi się ale wyskakuje błąd:

Warning: main(administrator/components/com_comprofiler/language/english.php): failed to open stream: No such file or directory in /home.7/n/a/j/najlepie/www/components/com_joomlaboard/joomlaboard.php on line 84

Warning: main(): Failed opening 'administrator/components/com_comprofiler/language/english.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home.7/n/a/j/najlepie/www/components/com_joomlaboard/joomlaboard.php on line 84



I forum strasznie ubogo wygląda. Praktycznie tylko tematy wyświetla