PDA

Zobacz pełną wersję : nietypowa? galeria



pierzo
08-12-2008, 23:18
Potrzebuję zrobić galerie miniaturek, tło miniaturki musi być edytowalne tak aby można bylo pod zdjęciem umieścić zdjęcie(szablon) w moim przypadku polaroid. Dodatkowo na miniaturce lub pod nią ma być umieszczony podpis. Wymagana edytowalna wielkość miniaturek jak i ich ilośćw rzędzie, edytowalne tło galerii bądź przezroczyste. Każda z miniaturek będzie prowadziła do podstrony z główną galerią(zupełnie inny moduł). Musie być zarządzana z PA i musi działać natywnie pod joomla 1.5. Mam wersję 1.5.8.
Znajdę gdzieś takie cudo? Da radę edytować jakąś galerię żeby spełniała moje wymogi? Pozdrawiam

nemo
08-12-2008, 23:46
tak aby można bylo pod zdjęciem umieścić zdjęcie(szablon) w moim przypadku polaroid
Edycja CSS


Dodatkowo na miniaturce lub pod nią ma być umieszczony podpis. Wymagana edytowalna wielkość miniaturek jak i ich ilośćw rzędzie
Wiekszosc znanych mi galerii ma taka opcje.


edytowalne tło galerii bądź przezroczyste
Edycja CSS


(zupełnie inny moduł)
eee? Nie wiem czy ktos zrozumial o co Ci chodzi w tym pkcie.

pierzo
08-12-2008, 23:56
eee? Nie wiem czy ktos zrozumial o co Ci chodzi w tym pkcie.
Chodzi mi o to że po kliknieciu na miniaturkę otworzy się podstrona a na niej bedzie zupełnie inny moduł galerii.
Dzieki za odpowiedź, ja rozumiem że będę zapewne wiekszość szukanej galerii edytował w CSS bądź mieszał w kodzie, chciałbym jednak wiedzieć jaką galerię mam przerabiać, o konkretny moduł mi chodzi. Przejrzałem chyba wszystkie dodatki na joomla org i na pierwszy ( czasami nawet 2 i 3) rzut oka nie nadają się dla mnie

Dylek
09-12-2008, 00:21
jesli chodzi Ci o to, ze po kliknieciu w miniaturke otworzy sie duza fotka (nie wiem co miales na mysli piszac "nowy modul galerii") - to taka funkcjonalnosc wraz z Twoim upragnionym polaroidem masz w MorfeoShow (http://morfeoshow.joomlaitalia.com/component/morfeoshow/view/5.html)