PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca - problem z multiple add



kabeks
09-12-2008, 01:11
Mam zainstalowaną Phoca 2.1 na J! 1.5.7
Nie mogę uploadować zdjęć. W Konfiguracji Joomla i konfiguracji galerii wyłączyłem Flash Uploader.
Będąc w Multiple add wybieram paczkę ze zdjęciami .zip i przy próbie uploadu pojawia się komunikat: "Ten typ pliku nie jest obsługiwany.'
Przy włączonej opcji flash uploader też nie mogłem dodawać zdjęć.
Strona stoi na serwerze cal.pl
Jakieś pomysły?

Chrumek
13-12-2008, 15:55
Ja wrzucam nieskompresowane zdjęcia ftp-em na serwer. Multi-add służy do zaimportowania tych zdjęć do PhocaGallery, po wcześniejszym utworzeniu oczywiście właściwych powiązań w programie galerii. Z poziomu Joomla ( PhocaGallery) można wrzucać zdjęcia jedynie pojedynczo.

technoparty.pl
16-12-2008, 15:06
Ja wrzucam nieskompresowane zdjęcia ftp-em na serwer. Multi-add służy do zaimportowania tych zdjęć do PhocaGallery, po wcześniejszym utworzeniu oczywiście właściwych powiązań w programie galerii. Z poziomu Joomla ( PhocaGallery) można wrzucać zdjęcia jedynie pojedynczo.

W jaki sposób zatem skonfigurować ustawienia, aby można było wrzucać dowolną ilość zdjęć z danego katalogu na serwerze ?

kubek_69
18-12-2008, 11:06
Panowie mam podobny problem z phoca gallery. Wszystko działało ok aż nagle nie wiem co się stało, w kazdym razie skutek jest tak że po dodaniu zdjęć zamiast zdjęć wyświetlaja sie prostkaty z krzyzykiem. Zdjęcia dodaje przez ftp, potem tworze kategorie i dodaje do niej zdjęcia. Używam JOOmla 1.5, phoca gallery 2.0.2. CMS używam od 3 miesięcy. Za wszelaką pomoc serdeczne dzięki

kubek_69
18-12-2008, 12:36
Jeszcze dodatkowa informacja nie tworzą sie miniaturki - w katalogu thumbs. RATUNKU!!!