PDA

Zobacz pełną wersję : Ciasteczka



alba2002
09-12-2008, 08:53
Mam virtuemart 1.1.2 zainstalowany na joomla 1.5.8.
I tu mam pytanie: bardzo często wyskakuje mi komunikat:

Info: Twoja przeglądarka nie akceptuje ciasteczek (cookies). Aby dodawać produkty do koszyka a następnie je zakupić włącz obsługę ciasteczek w twojej przeglądarce.

Dlaczego? Nie ma znaczenia, jaką przeglądarkę używam: czy Firefox'a, czy Safari, czy IE. Co trzeba zrobić, aby ten komunikat nie wyświetlał się?

Link do sklepu: TUTAJ (http://www.feniks.katowice.pl)

asiah
22-02-2009, 12:24
...znalazł może ktoś odpowiedz na to pytanie - taka sama formula mi sie wyswietla, bez wzgledu na to ze ciasteczka nie sa zablokowane i w kazdej przegladarce mi sie cos takiego wyswietla

Riaan
23-02-2009, 22:01
ja poprostu wyłączyłem w konfiguracji sprawdzanie ciasteczek... pomimo tego komunikatu u mnie wszystko działa poprawnie - przynajmniej tak mi się zdaje :)

asiah
23-02-2009, 22:35
no wlasnie - na to tez wpadlam, ale niestety to nie do konca jest wyjscie poniewaz wtedy od razu automatem przerzuca do koszyka a chcialabym tego uniknac ;)

Riaan
23-02-2009, 22:54
nie bardzo wiem o co chodzi z tym przerzucaniem do koszyka...

gdy klikam na 'dodaj do koszyka' wyskakuje okienko o dodaniu i produkt pojawia się w module koszyk, sam zobacz http://www.rob-oil.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=8&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=1

Czadus
25-01-2010, 18:20
Witam, mam ten sam problem, co wyżej opisany przez kolegów. Raz na jakiś czas pojawia mi się komunikat o wyłączonych ciasteczkach, ggłównie podczas pierwszego wejścia na stronę, gdy usunę parametry adresu, i zostawię główną domenę, z reguły komunikat znika. Z czego to może wynikać i jak temu zapobiec??

Robert3d
15-04-2010, 02:16
Przepraszam że odświeżam ale podłączam się do pytania jak to g... wyłączyć... :(

sake1
01-04-2011, 19:08
Witam, też mnie interesuje sposób na usunięcie tego "komunikatu". Czy może już ktoś zna rozwiązanie?

kotlettini
18-01-2012, 08:50
należy wyłączyć opcję sprawdzania ciasteczek: administrator>vm>konfiguracja. W karcie "ogólne" w polu "Ustawienia wewnętrzne" odznaczyć opcję ciasteczka.