PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną startową



interw
10-12-2008, 14:21
Witam! Na mojej stronie pojawił się problem z wyświetlaniem artykułów na stronie startowej. Pomimo zaznaczenia przy danym artykule że ma pojawić się na startowej to nie pojawia się tam. W managerze strony startowej modyfikacje nic nie pomagają. Wyświetla się tylko jeden (ciągle ten sam) artykuł a jak go odpublikuję to wyświetlany jest błąd "nie znaleziono artykułu".
Wcześniej działało a nic nie grzebałem poza upgradami do nowszych wersji.

moje
10-12-2008, 17:16
A czy kategoria i sekcja w której znajduje się artykuł tez ma ustawione wyświetlanie na stronie startowej?

interw
10-12-2008, 17:42
A czy kategoria i sekcja w której znajduje się artykuł tez ma ustawione wyświetlanie na stronie startowej?

Hmm jakoś nie mogę znaleźć gdzie to się ustawia.
Ale nie wiem czy to w tym problem, skoro jeden z artykułów, który się nie pojawia na startowej, jest w tej samej sekcji i kategorii co artykuł, który się wyświetla....

moje
10-12-2008, 20:04
A sprawdź w ustawieniach, ile artykułów wyświetla się na stronie głównej- może ustawiłeś, że ma się wyświetlać tylko 1 artykuł?

interw
10-12-2008, 20:29
A sprawdź w ustawieniach, ile artykułów wyświetla się na stronie głównej- może ustawiłeś, że ma się wyświetlać tylko 1 artykuł?

Niestety. Nadal nic

zwiastun
10-12-2008, 21:48
A ta Twoja strona, to gdzie?
I może skoro coś jest od samego początku sknocone, to lepiej powtórzyć instalację?

abarczewski
15-12-2008, 13:09
Interw:
Czy masz podobny problem?

http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=24038

interw
24-02-2009, 11:51
Naprawiłem... sam nie wiem jak i kiedy ale spaprałem link pozycji "Home" (Start) w "main menu" i zamiast linka do pozycji "Przegląd-strona startowa" miałem link do konkretnego artykułu.
Poprawiłem to i gra!