PDA

Zobacz pełną wersję : Wychodzące znaki poza prawe menu w ie6



ufoshi
10-12-2008, 18:40
Witam mam problem tego typu że nie mogę sobie poradzić z poprawnym wyświetleniem strony w IE6 - dokładnie mówiąc chodzi o right menu. W firefoxie nie ma problemu prawe menu jest takie jakie chciałem, ale po zmodyfikowniu specjalnego css-a pod IE6 nie wyświetla mi się poprawnie right menu właśnie w IE6. Może ktoś zobaczy gdzie się mylę bo siedzę już cały dzień i mi jakoś nie idzie naprawić tego menu. :confused:

Stronka stoi na joomla 1.0.15.

strona to: www.bpvoyager.pl (http://www.bpvoyager.pl)

NIżej zamieściłem plik css dla IE6.

moje
10-12-2008, 19:52
... ale po zmodyfikowniu specjalnego css-a pod IE6 nie wyświetla mi się poprawnie right menu właśnie w IE6. ...


A czy możesz przywrócić plik css, przed modyfikacjami?

ufoshi
10-12-2008, 20:15
Nie bardzo mogę dać innego css-a bo ten szablon przerobiony z innego szablonu z joomli 1.5 więc nic to nie da (chyba).

ufoshi
11-12-2008, 11:04
No dobra z menu sobie poradziłem. Strona w IE6 na rozdzielczości 1024x768 niby wygląda ok ale na wyższych rozdzielczościach znowu zaczyna się masakra - pasek boczny ucieka.

Załączam oryginalny plik z szablonu który pomógł mi ustawić menu. a element który ucieka to bg_bottom.

Qrcze może coś pomożecie bo dla mnie to jak walka z wiatrakami może jakoś statycznie go umieścić?