PDA

Zobacz pełną wersję : błędy w instalacji



gmad
19-11-2005, 15:30
Witam wszystkich! Postanowiłem postawić własny serwis www, używając w tym celu cms joomla. Instalacja przebiegła bez najmniejszych problemów, bez jakichkolwiek komunikatów o błędach. Po usunięciu katalogo install i przeładowaniu strony wyświetliła się strona startowa serwisu ale bez jakiejkolwiek grafiki. Po zalogowaniu się do administracji stron brak jest ikon w głównym panelu oraz paska zadań u góry, co stanowczo uniemożliwia administrację serwisem. Czy mógłbym prosić o radę? Link do striony: http://www.wet.prv.pl
Dodam, iż serwis stoi na moim serwerze, ja nim administrują i przypuszczam, iż jest to błąd w konfiguracji serwer, tylko nie wiem jaki.

vj_
19-11-2005, 18:02
A ja przypuszczam, że błąd tkwi w chmod'ach :D

gmad
20-11-2005, 13:26
Jak powinny wyglądać uprawnienia?

gmad
20-11-2005, 14:02
Ustawienia wszystkich katalogów ustawiłem na 707, właścicielem jest nobody. Powinno tak działać i ... nie działa.

livio
20-11-2005, 14:26
To na pewno jest Joomla!?
Joomla! nie ma pliku "config.php", lecz "configuration.php".
A błąd informuje o błędzie w tym pierwszym...

gmad
20-11-2005, 17:34
To na pewno jest Joomla!?
Joomla! nie ma pliku "config.php", lecz "configuration.php".
A błąd informuje o błędzie w tym pierwszym...
Coś ci się chyba pomyliło. Czego dotyczy twoja odpowiedź

livio
20-11-2005, 19:43
Moja wypowiedź dotyczy błędu, jaki wyświetlał się na stronie głównej Twojego [niedziałającego] serwisu.

A z tego, co widzę masz tam Nucleus CMS-a [system blogowy], a nie Joomla!.
To jest forum Joomla!, a Ty pytasz o Nucleusa...

I jeszcze jedno: NIC MI SIĘ NIE POMYLIŁO! CO NAJWYŻEJ TOBIE!

gmad
20-11-2005, 22:22
Ja wiem o co pytam. Tylko ty nie rozumiesz, pomimo normalnie zadanego pytania.
To że teraz stoi tam Nucleus nic nie zmienia. Opisane objawy dot. cms joomla.

zwiastun
20-11-2005, 22:39
To nie dawaj linków, które prowadzą nie tam, gdzie mają prowadzić, bęzie wszystko jasne.
A jak już jesteś administrator tego serwera, to napisałbyś choć parę podstawowych informacji o nom, co toto jests, na czym toto stoi, i takie tam ble ble, jak chcesz się może dowiedzieć, czegoś konkretnego.

Zanim uczynisz komuś wyrzuty na forum (i tak nie ma po co w zasadzie, bo to nie na temat) sprawdź, czyś sam nie namieszał.

l0lka
21-11-2005, 00:26
To nie dawaj linków, które prowadzą nie tam, gdzie mają prowadzić, bęzie wszystko jasne.
A jak już jesteś administrator tego serwera, to napisałbyś choć parę podstawowych informacji o nom, co toto jests, na czym toto stoi, i takie tam ble ble, jak chcesz się może dowiedzieć, czegoś konkretnego.

Zanim uczynisz komuś wyrzuty na forum (i tak nie ma po co w zasadzie, bo to nie na temat) sprawdź, czyś sam nie namieszał.o!! to ! to !
miałam podobną jazdę ...:o głupota babska czasem nie zna granic ... a czy sprawdziłeś/aś czy wszystkie pliki przekopiowały Ci się na serwer?
:D
korzystając z total commandera mozna taką mukę zaliczyć ...