PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam modułu



jaka-ja
11-12-2008, 12:20
Witam szukam modułu który umożliwi mi uruchomienie w Joomla! możliwości zapisywania się na zajęcia pozalekcyjne. Czy mógłby ktoś coś polecić? Pracuję pierwszy raz z Joomla! i nie bardzo się orientuję czy istnieje coś takiego.
Bardzo proszę o pomoc.

Dylek
11-12-2008, 14:11
To nie takie hop-siup z tym modulem chyba. Bo jesli sie zapisac - to na jakie? Jesli na jakie to kiedy? Jesli wiadomo jakie i kiedy - to jakies szczegoly by sie przydaly z kim, gdzie itp. A jesli zapisac - to za free czy z platnoscia? Czy ma byc kontrola zajetosci miejsc, czy nie? Czy jakies potwierdzenia czy nie? Tu bardzie jakis komponent z odpowiednim modulem niz sam modul.

jaka-ja
12-12-2008, 11:38
Chodzi o to, że muszę zrobić zapisywanie się na zajęcia do różnych prowadzących, na różne przedmioty. Datę, godzinę, ilość miejsc w grupie i nazwę przedmiotu ustala prowadzący, który zbiera chętnych na swoje zajęcia. Tylko nie mam pojęcia jak do tego podejść.

zwiastun
12-12-2008, 12:23
Czy jaka-ja to autoironiczny początek dalszej części?
Bo rzeczywiście, chyba nie tylko pierwszy raz, ale do tego nie bardzo się orientujesz, że potrzebujesz dość zaawansowanej aplikacji. Tylko do tego typu zadań to może lepiej jakiś system e-learningu?

jaka-ja
13-12-2008, 16:27
W moim nicku nie ma żadnej autoironii.
W mojej pracy chodzi o to, że to nie ma być aplikacja napisana w Java czy C++ itp. bo jeśli by tak było to nie byłoby problemu. Problem polega na tym, że mam dołączyć moduł, komponent do strony umożliwiający zapisywanie się na zajęcia, niestety nie znam PHP na tyle, aby samej takie coś napisać i jeszcze działało pod Joomla! więc szukam czegoś gotowego co ułatwiłoby mi prace.