PDA

Zobacz pełną wersję : Kategorie mały problem:/



barni136
15-12-2008, 19:47
Witam!
Mam taki mały problem ponieważ znikł mi wybór kategorii gdy tworze artykuł.
Wcześniej wszystko było ok. A teraz gdy chce dodac nowy artykuł wybieram sekcje w której na 100% są kategorie a tam nie mogę wybrac kategorii tylko cały czas dostępne jest wybierz kategorię.
Proszę bardzo o pomoc w tej sytuacji.
Pozdrawiam Michał!

Tzn. teraz mogę np: utworzyc artykuł gdy wejdę w moje wszystkie artykuły i wybiorę sekcję i kategorie i utwórz.Ale wtedy nie mogę nic manewrowac przy parametrach artykułu i nie mogę użyc żadnej grafiki ponieważ gdy wybiorę podkatalog to nic sie nie zmiania i nie mogę wybrac innych obrazków.
Ale nadaj gdy chce utworzyc nowy artykuł przez przycisk dodaj artykuł nie mam zadnych kategori od wyboru.
Czekam na pomoc.
Pozdrawiam!

barni136
15-12-2008, 22:16
dziwne to jest.
Teraz to znowu nie mogę wstaic obrazka przez opcje wstaw obraz w edytorze:/ a 15 min temu wszystko było ok.
co może byc nie tak?
Proszę o pomoc!

barni136
18-12-2008, 00:47
pomoże ktoś?
Czy to może miec związek z ID sekcji??
Czego powodem może byc brak możliwości zmiany katalogów przy tworzeniu artykułu i próbie dodania grafiki?
Czekam na pomoc.
Pozdrawiam Michał!

crazyluki
18-12-2008, 01:15
Przeczytaj
http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=87914#post87914
+
http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3
=

zrób to a szybciej uzyskasz pomoc.

barni136
18-12-2008, 22:31
Dobrze rozumiem wiec...

Opis problemu:
Brak możliwości wyboru kategorii pomimo że istnieją oraz brak możliwości zmiany katalogu w galerii grafik w artykule.

Podjęte działania w celu eliminacji problemu:
Zmiana ID sekcji oraz ponowna instalacja joomla wraz z ponownym ustawieniem sekcji i kategorii.

Wiadomość diagnostyczna
Joomla! Wersja: Joomla! International Edition 1.0.15 stable [ Daytime ] 22 lutego 2008 23:00 UTC
configuration.php: Zapisywalny (Tryb: 644 ) | RG_EMULATION: Wyłączone
Architektura/Platforma: Linux 2.6.18-92.1.10.el5PAE ( i686) | Strona Serwer: Apache | PHP Wersja: 5.2.6
PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 30 sekund | File Uploads: Włączone
MySQL Wersja: 4.1.22-standard-log ( Localhost via UNIX socket )

Informacje rozszerzone:
SEF: Wyłączone | FTP Layer: Niedostępne | htaccess: Zaimplementowano
PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php nie są identyczni (prawdopodobnie nie zainstalowano PHP/suExec)
PHP Środowisko: API: cgi-fcgi | MySQLi: Tak | Max. Memory: 32M | Max. Upload Size: 8M | Max. Post Size: 8M | Max. Input Time: 60 | Zend Wersja: 2.2.0
Wyłączone Funkcje: system, shell_exec, passthru, popen, exec, proc_open, socket_bind, socket_create, escapeshellarg, escapeshellcmd, proc_close, proc_get_status, proc_nice, symlink, shell_exec, pcntl_fork, pcntl_exec, proc_terminate
MySQL Klient: 4.1.22 ( latin1 )