PDA

Zobacz pełną wersję : wielka prośba o modyfikacje



elchoice
27-05-2006, 15:55
Witam,

Zwracam się z prośbą, chodzi o coś prozaicznego a dla mnie niekoniecznie :) prośba jest następująca: mam takie malutkie jpg, gif, png niestety one są niebieskie a ja potrzebuje je w kolorze zielonym. Próbowałem je zmienić ale gdy próbuje wypełnić je zielonym to robi się czarne;/ i nie mam pojęcia jak to zrobić. Mógłby mi ktoś w tym pomóc bo już trace nerwy z tym. Nie zajmujesię grafiką i zwykłe narzędzia robią mnie w jajo :P

Może ktoś używa szablonu do joomla o nazwie ef_live i przypadkiem ma je zielone :) byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam, elchoice

pod tym linkiem jest archiwum z grafiką pare jpg,gif,i jeden png - błagam pomocy :(

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=448382F22374FD9E

Sova
27-05-2006, 16:10
Hmm zazwyczaj czarny(lub szary) kolor Ci się pojawi jeśli próbujesz zmieniać kolor obrazka w trybie kolorów indeksowanych, zmień tryb na RGB i powino hulać....

elchoice
27-05-2006, 16:14
witaj Sova,
dziękuje za tak szybką reakcję na moją prośbę
mam tylko pytanie jak to zmienić i czym, może masz jakieś programy, którymi można to zrobić - mógłbyś mi pomóć?
Ja mam niestety tylko Paint'a jestem programistą a nie grafikiem i nie mam pojęcia takiego w tej dziedzinie.
Oczywiście mogę Ci zapłacić jeśli byś mógł mi pomóc i skrócił moje cierpienia :)
dla Ciebie to pewnie 20 sek a dla mnie cała wczorajsza noc i nic nie zrobiłem ;(
Elchoice

peter_black
27-05-2006, 18:34
elchoice podaj mi adres e-mail to ci to wyślę!!
albo zagadaj na GG: 2538588

zwiastun
27-05-2006, 22:15
A swoją drogą, Programisto - to jak się chcesz zajmować WWW nie mając pojęcia o GIFACH, JPEGACH, PNG-ach i njprostszych sposobach ich obróbki. Zapraszam do programu GIMP2 (bezpłatny) świetny edytor grafiki. Jak poszperasz w gogelkach to i jakąs pomoc po polsku znajdziesz.

Sova
28-05-2006, 02:37
Co do pomocy to żaden problem - chwilowo wolny jestem :D więc podeślij co i jak....ale koniec końców Zwiastun ma rację....

elchoice
28-05-2006, 04:45
hehe :) każdy z Was ma racje a ja nadal mam problemy teraz z publikacjami ;/ paczke już Ci ślę :) i dzięki z górki :]

kurcze, nie moge wysywetlac stron ;/ kolejny problem
pozdrawiam

zwiastun
28-05-2006, 05:09
- chwilowo wolny jestem :D A w artach w serwisie pomocy tylu zruztów ekranów brakuje albo są stare z *mbo jeszcze, a Ty nie masz co robić!:) Przy okazji byś może i błedów parę wyłapał!

elchoice
29-05-2006, 21:02
dzięki SOVA
- wysłałem maila
pozdraiwam

Sova
29-05-2006, 23:46
Zwiastunie drogi -właśnie w tym wolnym czasie siadłem do translatorka nad Jaclplus (http://www.translator.joomla.pl/translator/index.php?option=com_translator&Itemid=30&task=jaclplus)'em. Więc staram się staram, powoli ale do przodu :D