PDA

Zobacz pełną wersję : Niechciane znaczniki w IE



cezar
28-05-2006, 02:00
Witam.
W artykułach pojawiają się takie oto znaczniki:

<!--[if !supportEmptyParas]-->i tutaj jakiś tekst<!--[endif]-->

Korzystam z edytora mosCE. Dodam że widać je tylko w przeglądarce IE. Sam używam Firefoxa i bardzo się zdziwiłem jak w ie to zobaczyłem.
Co to jest i jak zrobić żeby to się automatycznie nie dodawało?
Mam J! 1.0.8 stable

zwiastun
28-05-2006, 04:04
To poobserwuj może, w jakich artykulach? Kiedy? Gdzie? Chyba że masz już obserwacje jakoweś, to napisz. Bo pojawiają mi się nie wiadomo skąd i kiedy to i nie wiadomo skąd i kiedy. Wszak i robaczki chodzą po świecie, i wiruski.
Problemu takowego nikt nie zgłaszał, przynajmniej tutaj.

Dylek
28-05-2006, 11:14
A piszac artykul nie kopiujesz tekstu skads przypadkiem i wklejasz go na swoja stronke? Jesli juz tak chcesz robic, to polecam najpierw skopiowany skads tekst wkleic do zwyklego notatnika, a pozniej dopiero stamtad skopiowac go i wkleic w artykul. Dzieje sie tak, poniewaz kopiujac skads tekst kopiujesz go razem z formatowaniem, czego nie wszystkie edytory i przegladarki lubia i pozniej masz takie kwiatki jak w przytoczonym przez siebie przykladzie.

cezar
28-05-2006, 13:51
Tak, z reguły dostaję artykuły w wordzie i kopiuję je do edytora. Teraz kopiuję je przedtem do notatnika i korzystając z funkcji zmień zmieniam wszystkie takie "kwiatki" ;) na puste znaki. Nie wiedziałem skąd one się biorą, ale już wiem - dzięki!

A i jeszcze pytanie. Czemu Firefox ukrywa te znaczniki, a IE je wyświetla? Ma to jakiś związek z rzekomym "zacofaniem" IE?

Dylek
28-05-2006, 16:09
Bo Firefox to Przegladarka, a IE to przegladarka :)
Kwestia interpretacji standardow.