PDA

Zobacz pełną wersję : Duze odleglosci pomiedzy "liniami"w kolumnach



BogdanH
18-12-2008, 11:37
Strone mam podzielona na 5 kolumn i kilka linii, Sa duze odleglosci pomiedzy liniami w kolumnach. Prezentuje miniaturki zdjec z krotkim podpisem - wszystkie maja jednakowa "wysokosc". Odleglosci sa spore - prawie 2 razy przekraczaja wysokosc kazdego bloku.
Jak to zmienic?
Druga sprawa - jak wstawic klawisz/link typu powrot - czy w ogole jest taka mozliwosc. Nie chce uaktywniac opcji "nawigacja"
Bogdan

dragonfly108
18-12-2008, 18:18
Przycisk powrot można zrobić w prosty sposób dzięki temu pluginowi:
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,4583/Itemid,35/

BogdanH
19-12-2008, 06:37
Dzieki za podpowiedz. Przeszukalem fora i znalazlem jeszcze edytor do przyciskow - Sourcerer-editorbutton-v1.0.0.
Problem w tym, ze dane maja wprowadzac rozne osoby nie majace pojecia o pluginach, php itp. Musze im jak najbardziej uproscic prace. Moze da sie przerobic edytor Tiny zeby wprowadzic button?
Dalej pozostaje mi problem duzych odleglosci pomiedzy tematami w kolumnach.

BogdanH
19-12-2008, 08:19
Strone mam podzielona na 5 kolumn i kilka linii, Sa duze odleglosci pomiedzy liniami w kolumnach. Prezentuje miniaturki zdjec z krotkim podpisem - wszystkie maja jednakowa "wysokosc". Odleglosci sa spore - prawie 2 razy przekraczaja wysokosc kazdego bloku.
Jak to zmienic?
Problem dotyczy wylacznie strony glownej. Jej podzial - u gory jedno pole, ponizej jest 5 kolumn z kilkoma "liniami". W innych stronach linkowanych z menu o takich samych ustawieniach nie ma tego problemu.
Bogdan