PDA

Zobacz pełną wersję : Wygląd sekcji w menu



keko
18-12-2008, 17:04
Witam, po wielu godzinach główkowania postanowiłem zwrócić się o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników, może akurat będzie ktoś wiedział o co chodzi.
Mianowicie chce aby po wybraniu z Menu jednej opcji pokazywały się do wyboru 3 linki do różnych artykułów, które również będą na tej samej witrynie.
Udało mi się to zrobić jednak w menu pokazywała się sekcja która całkowicie nie pasowała wizualnie do głównego Menu.
Orientuje się ktoś jak zrobić aby sekcja ta wyglądała tak samo jak reszta z Menu i aby miała kolejne odnośniki do poszczególnych artykułów?

zwiastun
18-12-2008, 20:54
To tak jakbyś pytał o przerobienie mojego nocnego czarnego baranka na czerwonego, żeby tak samo wyglądał, jak biały. Wiesz jak to zrobić? Nie wiesz, jak wygląda mój czarny baranek? No widzisz?

keko
18-12-2008, 22:50
http://img33.picoodle.com/img/img33/3/12/18/f_23m_e599707.jpg

Adres: test.d2traders.eu

Jak widać "tst" różni się położeniem od reszty. Sęk teraz w tym jak ustawić aby wygląd był taki sam

zwiastun
18-12-2008, 23:03
podejrzyj sobie - te wyżej masz prawdopodobnie z jakimś przyrostkiem modułu lub menu

keko
21-12-2008, 15:58
Nie wiem czy dobrze rozumiem alenic tutaj nie bylo robione za pomocą modułu. Menu gdzie widać gwiazdki zostało zrobione za pomocą kategorii, a "tst' jest sekcją i wygląda jak wygląda. Proszę o jakiś inny sposób który rozwiąże mój problem. Celem jest zrobienie takiego punktu w menu aby wyswietliły się np 3 kategorie pod ktorymi beda sie kryly artykuly.

zwiastun
21-12-2008, 16:06
Moim zdaniem po prostu nie wiesz, co masz. Najpierw uzupełnij wiedzę o podstawach, potem pytaj na forum, bo inaczej to będzie rozmowa dziada z obrazem. Ty nie wiesz, o czym ja mówię, a ja nie wiem, o czym Ty mówisz.