PDA

Zobacz pełną wersję : Awaria po instalacji JFusion



szymanskir7
18-12-2008, 18:42
J 1.5.7

Kopia strony: robiona przed instalacją

Instalowany com: Zainstalowałem JFusion ,a wersje pobrałem z stąd http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,3723/Itemid,35/

Problem: Po nieudanym rozwiązaniu z tym "com." postanowiłem go odinstalować z PA. Po udanej akcji odinstalowania wylogowałem się z PA. Po kolejnych paru minutach postanowiłem wejść do PA i w tym problem iż po logowaniu przechodzi w białą stronę. Nadpisałem więc pliki konfiguracyjne, lecz nadal ten sam problem. Co więcej każdy z użytkowników nie może się zalogować i tak samo przenosi go na białą stronę.

Gdzie popełniłem błąd?
Mam kopie baz danych i strony programem JoomlaPack lecz dostęp jest od strony PA do którego nie mogę się dostać.

Jak pozbyć się tego problemu?

zwiastun
18-12-2008, 20:58
Błąd? Taka drobiażdżek. Zrób kopię, zrób kopię, zrób kopię, zanim zrobisz coś głupiego. Zrobiłeś kopię - to czemu nie przywrócisz?
Dostęp masz też przez FTP (JoomlaPack - w katalogu administracyjnym masz /temp z kopią)

szymanskir7
20-12-2008, 15:52
Mam kopie wszystkich plików strony, ale to nie to. Problem tkwił w bazie danych. Podmieniłem bazę i wszystko działa.Ale dzięki za podpowiedź.