PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przesłaniem joomly na serwer.



shziwt
18-12-2008, 22:09
Witam.
Dziś zacząłem kurs programu Joomla. Wystąpił problem a mianowicie nie mogę wrzucić programu Joomla na serwer (dodam, że znajduję się on na 2be.pl). Próbowałem za pomocą Total Commandera, ale występował błąd z nazwą katalogu przesyłanego na serwer (chodziło o poszczególne pliki), więc poszedłem wg. kursu i zainstalowałem program FileZilla. Błąd oczewiśćie nadal występuje, ale tym razem w innej postaci -->

-->

Błąd: Błąd krytyczny
Status: Rozpoczynanie wysyłania C:\Users\Hubert\Desktop\Joomla_1.5.8-Stable-Full_Package\administrator\images\bookmark.png
Odpowiedź 550 Can't change directory to /administrator: No such file or directory
Polecenie: CWD /
Odpowiedź 250 OK. Current directory is /
Polecenie: MKD administrator
Odpowiedź 550 Can't create directory: Permission denied
Polecenie: MKD /administrator/images
Odpowiedź 550 Can't create directory: No such file or directory
Polecenie: CWD /administrator/images
Odpowiedź 550 Can't change directory to /administrator/images: No such file or directory
Polecenie: SIZE /administrator/images/blank.png
Polecenie: CWD /administrator/images
Odpowiedź 550 Can't check for file existence
Polecenie: PASV
Odpowiedź 227 Entering Passive Mode (195,245,198,244,183,19)
Polecenie: STOR /administrator/images/blank.png
Odpowiedź 553-Can't open that file: No such file or directory
Odpowiedź 553 Rename/move failure: No such file or directory
Błąd: Błąd krytyczny
Status: Rozpoczynanie wysyłania C:\Users\Hubert\Desktop\Joomla_1.5.8-Stable-Full_Package\administrator\images\bookmarks.png
Polecenie: CWD /administrator/images
Odpowiedź 550 Can't change directory to /administrator/images: No such file or directory

kurtz
19-12-2008, 00:30
bo to pewnie taki "be do kwadratu" serwer jest !

shziwt
19-12-2008, 15:05
bo to pewnie taki "be do kwadratu" serwer jest !

Strasznie pomocna informacja. Mogłeś powstrzymać się od komentowania...

kurtz
19-12-2008, 15:07
pytasz na forum joomla! o problem który nie leży w naszej kompetencji. ciesz się, że odpowiedz wskazuje na problem w ogóle ! i nie zostałeś delikatnie mówiąc "olany".

shziwt
19-12-2008, 15:18
pytasz na forum joomla! o problem który nie leży w naszej kompetencji. ciesz się, że odpowiedz wskazuje na problem w ogóle ! i nie zostałeś delikatnie mówiąc "olany".

Kompetencja... Dział forum Instalacje (Joomla!, składników) (http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?f=4)

i ty mi człowieku mówisz, że mój problem nie dotyczy waszej kompetencji?

kurtz
19-12-2008, 15:21
po raz ostatni piszę, że nie jesteśmy biurem obsługi klienta serwerów be2.pl !

jeśli masz kłopot z interpretacją komunikatów oraz treści, które Ci się publikuje "człowieku", proponuje nie brać się w ogóle za rzeczy których nie rozumiesz, lub z jakiegoś powodu nie chcesz zrozumieć.

zwiastun
19-12-2008, 15:22
shziwt: Koniecznie chcesz nas utwierdzić w coraz silniejszym przekonaniu, że niektórych trzeba bez dyskusji eliminować z grona uczestników forum?

shziwt
19-12-2008, 15:25
shziwt: Koniecznie chcesz nas utwierdzić w coraz silniejszym przekonaniu, że niektórych trzeba bez dyskusji eliminować z grona uczestników forum?

Niekoniecznie.


po raz ostatni piszę, że nie jesteśmy biurem obsługi klienta serwerów be2.pl !

jeśli masz kłopot z interpretacją komunikatów oraz treści, które Ci się publikuje "człowieku", proponuje nie brać się w ogóle za rzeczy których nie rozumiesz, lub z jakiegoś powodu nie chcesz zrozumieć.

2be