PDA

Zobacz pełną wersję : Po instalacji Joomla 1.5.8 nie wyswietla strony



gadhet
19-12-2008, 09:53
Witam,

Probuje odpalic strone Joomli na serwerze yoyo.pl. Wszytsko pieknie sie instaluje tylko po przejsciu calego procesu instalacyjnego po wpisaniu adresu strony wyswietla mi sie nastepujacy komunikat:

No configuration file found and no installation code available. Exiting...

Co jest dziwne gdyz wchodzac poprzez ftp, pliki sa na serwerze, dodam ze instalacja odbywa sie automattycznie tzn nie wrzucam sam tych plikow tylko przy zakladaniu strony wybieram opcje ze chce uzyc Joomli. Po przejsciu procesu instalacyjnego zmieniam sobie nazwe katalogu installation, tak jakbym go wyrzucam i wtedy wyskakuje mi w.w komunikat gdy wpisze adres strony.
A co jest ciekawe ze raz mi sie udalo normalnie odpalic strone i panel administracyjny teraz nie moge tego i nei wiem o co chodzi :/
Moze ktos cos doradzic, moze cos zle robie...
Szczegolnie chodzi mi o koncowy etap... Jak mam strone gdzie mam te przyciski Witryna i Zaplecze, jak klikne na Zaplecze to powinien sie wyswietlic panel administracyjny?Jelsi tak to sie nie wyswietla :(
Dzieki za pomoc

zwiastun
19-12-2008, 14:56
Pytaj obsługę serwera.

gadhet
19-12-2008, 15:23
Dzieki Zwiastun za chec pomocy ;)
Grzebalem od rana po necie i znalazlem na jakims zagranicznym forum ten problem i juz mi dziala

zwiastun
19-12-2008, 15:25
No to podaj rozwiązanie, bo ktoś może się spotkać z takim kłopotem, a nie starczy mu cierpliwości albo szczęścia, żeby znaleźć odpowiedź gdzieś w świecie :)

grzechu0071
07-01-2009, 19:37
Witam,
mam taki sam problem, jak możesz to napisz jak go rozwiązałeś.

Abarthi
22-10-2012, 20:13
No właśnie - jak rozwiązałeś ten problem?

realismus
13-01-2013, 14:13
Witam! Mam taki problem z Joomla 1.5. Kolega coś zmieniał w serwisie i teraz wyskakuje taki problem "No configuration file found and no installation code available. Exiting..." Proszę o pomoc. Strona jest na hoseo.pl. Adres strony to: http://www.stareorzechowo.mazowsze.pl/

- - - Updated - - -

Moja strona to www.stareorzechowo.mazowsze.pl Prowadzę ją do 2 lat. Wczoraj miałem problem z wczytaniem obrazka do artykułu i na jakimś forum przeczytałem by coś zmienić w menu "witryna". Wszedłem do witryny, następnie do konfiguracji następnie do systemu i zaznaczyłem jakąś zgodę na publikację od wszystkich (dokładnie nie pamiętam, a w chwili obecnej nie mam dostępu do zaplecza). Na jakiś mądrych forach przeczytałem, że trzeba podmienić configuration.php, ale po podmianie nie ruszyło. Poza tym nie mam kopii tej strony, a więc chciałbym, aby nie zniknęła. To jest treśc maila od kolegi związanego z tym problemem: No configuration file found and no installation code available. Exiting...