PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja na własnym PC



docxp
28-05-2006, 19:23
Jestem nowicjuszem, więc nie krzyczcie od razu. Czy jest możliwość zainstalowania Joomli na własnym PC, stworzenie stronki a potem przeniesienie jej na serwer? Jak było to sorki i kasujcie, jak nie to pomóżcie. Z góry dzięki.

Dylek
28-05-2006, 19:27
Bylo. Poszperaj szukajac na przyklad hasla Krasnal. To Apache + PHP +MySQL instalowane jako pakiet pod Windows. Uprzedzajac Twoje nastepne pytanie - jak przeniesc Joomle z wlasnego kompa na serwer - tez bylo :)

docxp
28-05-2006, 19:42
Oki, ściagam Krasnala z wymienionymi komponentami i poszukam później odnośnie przenosin stronki. Dzięki za odpowiedź i nie wiem, ale może zostawić ten temat. Może potem ułatwi życie nieuświadomionym.

maniek
29-05-2006, 15:48
Oki, ściagam Krasnala z wymienionymi komponentami i poszukam później odnośnie przenosin stronki. Dzięki za odpowiedź i nie wiem, ale może zostawić ten temat. Może potem ułatwi życie nieuświadomionym.

lepiejnzostawic keidys sie nad tym meczylem ;) a krasnal to "cud" techniki i wogole bardzo pomaga wszelkim "webmajsterom"

docxp
29-05-2006, 17:13
Pościągałem Krasnala i inne te bajery i błąd jest, którego nie moge ominąć. Wywaliłem krasnala i zrezygnowałem z Joomli. Niestety do tego trzeba mieć talent.