PDA

Zobacz pełną wersję : Hasło w Joomla



Robb
19-12-2008, 14:40
Witam,

nie jestem pewien ale chyba wylaczylem jakis modul czy komponent w mojej Joomli, taki jak "logowanie".

teraz gdy chce wejsc na strone administratora/zaplecze, podaje wlasciwy login i haslo ale nie moge sie logowac, nie ma tez systemu odzyskiwania hasla.

mozna cos z tym zrobic?

zwiastun
19-12-2008, 14:44
Masz zapewne dost ęp do bazy danych. Odszukaj w tabeli jos_modules moduł Logowanie (powinien miec ID 4) i ustaw dla published 1.

Robb
19-12-2008, 15:21
Masz zapewne dost ęp do bazy danych. Odszukaj w tabeli jos_modules moduł Logowanie (powinien miec ID 4) i ustaw dla published 1.

witaj, dzieki za szybka odpowiedz, ale mam problem. w mojej bazie mam taka tabele:
jos_modules
a w niej takie pola jak:
login, log_modules,

w kazdym razie zmienilem published na 1 wszedzie tam gdzie wystepuje slowo login, ale nadal nie moge sie zalogowac.

zwiastun
19-12-2008, 15:30
Co znaczy: nie możesz: nie masz pola logowania? Czy hasło nie jest przyjmowane?
To jedno.
Dwa - nie wiem, co to za moduł o systemowej nazwie log_modules: instalowałeś coś dodatkowego do logowania? Jeśli tak, to tylko jeden moduł może być opublikowany. Inaczej możesz mieć konflikt.

Robb
19-12-2008, 15:38
Co znaczy: nie możesz: nie masz pola logowania? Czy hasło nie jest przyjmowane?
To jedno.
Dwa - nie wiem, co to za moduł o systemowej nazwie log_modules: instalowałeś coś dodatkowego do logowania? Jeśli tak, to tylko jeden moduł może być opublikowany. Inaczej możesz mieć konflikt.

mam pole logowania, haslo nie jest przyjmowane, ale na 100% wpisuje wlasciwe. nawet nie dostaje komunikatu ze haslo czy login nie jest wlasciwy, poprostu przeladowuje strone i wraca pole logowania.

w tabeli jos_modules nie mam konkretnie pola "Logowanie", mam pole "mod_login" o title "Login" i pole "mod_login" o title "Login Form"

nie instalowalem niczego dodatkowego do logowania.

Robb
19-12-2008, 15:48
uff, chodzilo o tabele jos_plugins i pole user-Joomla :)

juz dziala :)

dzieki za szybka reakcje, pozdrawiam.

zwiastun
19-12-2008, 15:57
To następnym razem zważaj, gdzie piszesz - tu są akurat problemy Joomla 1.0, a Ty wyłączyłeś dodatek w 1.5 :)

Robb
19-12-2008, 16:14
To następnym razem zważaj, gdzie piszesz - tu są akurat problemy Joomla 1.0, a Ty wyłączyłeś dodatek w 1.5 :)

ups, no tak :)