PDA

Zobacz pełną wersję : Podział strony startowej



Tombo
19-12-2008, 16:22
Witam,

W jaki sposób można podzielić stronę startową na kilka "sekcji", np. Artykuły, Wiadomości, Filmy? Każda z nich powinna prezentować co innego, tzn. artykuły, wiadomości i filmy. Dodatkowo każda z nich powinna być opatrzona odpowiednim tytułem.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Tombo

zwiastun
19-12-2008, 16:33
Podstawy - zobacz moją stopkę!

Tombo
19-12-2008, 16:56
Ok, czytałem. Nie znalazłem jednak odpowiedzi. Jeszcze raz: chciałbym podzielić stronę startową na kilka obszarów (nie odpowiadającym zdefiniowanym sekcjom i kategoriom artykułom). Każdy z obszarów chciałbym zatytułować i wyświetlać w ramach niego artykuły z określonej sekcji/kategorii.

zwiastun
19-12-2008, 16:59
Chyba czegoś nie zrozumiałeś - w Polsce można mieć jedną żonę, na stronie internetowej można mieć jedną treść główną. Stąd odesłałem Cię do podstaw, a Ty dalej uparcie chcesz za dużo:)
Po to masz moduły, żeby sobie wyświetlać treści towarzyszące.

Tombo
19-12-2008, 17:07
Czytając forum zauważyłem, że w Twoich wypowiedziach więcej jest cwaniactwa niż pomocy. Jeśli przyjąłeś taką formę samodowartościowania-Twoja sprawa. Powodzenia panie we "flanelowej koszuli".

zwiastun
19-12-2008, 18:53
Zamiast się doszukiwać tego, czego nie ma, czytaj, co jest. Albo nie zawracaj głowy. A flanelową koszulę zdejmij ze swojego grzbietu!