PDA

Zobacz pełną wersję : Zawartość modułów. Jak nią zarządzać?



e-mati
19-12-2008, 22:19
Witam,

Kiedyś urzywałem Joomla ale to była bardzo dawno temu dlatego pisze.
Pod adresem www.actionpc.jcom.pl chce zrobić mniej wiecej cos podobnego do www.sacred2.lua.pl/actionpc/
Ale mam problemy...
1 - Nie wiem jak wywalić wstrętne "Migawki" u góry strony i zamienić je na to co jest pod adresem www.sacred2.lua.pl/actionpc/ w tym samym miejscu...
Sprawdzałem w sekcjach i kategoriach... Ale tego nigdzie nie ma! powywalałem nawet wszystkie sekcje i kategorie ale nadal to tam siedzi :/
2 - Tam gdzie jest "Najnowsza Zapowiedź!" są teraz "Nowości * Witaj u Joomla!" A ja chce mieć tam swoją treść ale nie wiem jak ją wsadzić... mam tam pozycje user1.
+ tam gdzie jest "Najnowsza recenzja" i "Ze świata producentów" chce mieć coś innego wiem ze to mozliwe...
3 - Tam gdzie są "Premiery" chce mieć mniej wiecej cos takiego jak na wzorcowym szablonie który podałem wcześniej. czy to możliwe?

Moja wersja: Joomla! 1.0.15 Stable
Pozdrawiam!

zwiastun
19-12-2008, 23:09
Kiedyś to było dawno i nieprawda. Albo zdążyłeś już zapomnieć podstawy. Ale od podstaw do www.pomoc.joomla.pl nie forum.

e-mati
20-12-2008, 00:36
Dzięki znalazłem to co chciałem na razie.
Ale mógłbyś mi powiedzieć czy da się ustawić inną templatke niż domyślną ustawioną na odzielny artykuł?

zwiastun
20-12-2008, 00:39
Jeśli do artykułu prowadzi odrębna pozycja menu - tak, jeśli nie - nie.