PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć autora, datę?



zorro7
19-12-2008, 23:46
Czy da się usunąć te parametry w tylko w jednym artykule, bo jak próbuję zmienić te ustawienia to i tak sie pojawiają automatycznie.

Chodzi mi żeby usunąć autora i datę ze strony głównej: www.videobramki.info

zwiastun
19-12-2008, 23:52
W parametrach artykułu!

zorro7
19-12-2008, 23:56
Nic to nie daje. Jak zmieniam to i tak to nic nie daje i ustawia mi się automatycznie.

zwiastun
20-12-2008, 00:38
Bo pewno namieszałeś. Ustawienia masz w 3 miejscach:
globalne: Artykuły -> Preferencje
lokalne: Pozycja menu -> Parametry
jednostkowe:[artykuł] -> Parametry
Posprawdzaj

Standardowo przyjmowane są wartości określone globalnie w sekcji Artykuły - wszystkie/Preferencje oraz wartości ustawione podczas edycji artykułów na stronie Artykuły - wszystkie Utwórz/Zmień. Konfigurowane w trzech miejscach parametry współdziałają według następujących zasad ważności:

1. Najpierw sprawdzane są ustawienia w sekcji Parametry: rozszerzone na stronie Artykuły - wszystkie Utwórz/Zmień. Jeśli zostanie tu wybrane ustawienie Tak lub Pokaż albo Nie lub Ukryj, to system dostosowuje wyświetlanie pozycji do tego ustawienia i nie sprawdza następnych ustawień,
2. Jeśli natomiast wybrane jest ustawienie Globalnie, to system sprawdza ustawienie dokonane w sekcji Parametry: komponent na stronie Typ pozycji menu (ten ekran). Jeśli zostanie tu wybrane ustawienie Tak lub Pokaż albo Nie lub Ukryj, to system dostosowuje wyświetlanie pozycji do tego ustawienia i nie sprawdza kolejnej możliwości.
3. Jeśli w obu przypadkach wybrano ustawienie Globalnie, stosowana jest reguła ustanowiona na stronie Artykuły - wszystkie/Preferencje.

zorro7
02-01-2009, 17:28
Nie mogę tego zrozumieć. W takim razie konkretne pytanie. Jak zmienić parametry artykułu dla konkretnej sekcji?

zwiastun
02-01-2009, 18:28
A co jest niezrozumiałe?
Bo Twojego pytania na pewno zrozumieć nie sposób. Chyba nie łapiesz do końca, czym są sekcje. Dla sekcji takich rzeczy się nie konfiguruje