PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do zarządzania uzytkownikami



pasikonik
20-12-2008, 23:49
Witam,

Może ktoś cos poleci?

Szukam komponentu do zarządzania uzytkownikami z rozszerzonymi mozliwościami. Chodzi o uprawnienia (redagowanie artykułów do akceptacji przez admina, zarządzanie "swoją częścią serwisu" - konponent własny itp.). Poza tym statystyki, korespondencja, programy lojalnościowe ... itp. Nie chodzi o konponent społecznościowy tylko o zarządznie userami. Oczywiście kluczowa jest stabilność ;)
Aktualnie testuje AlphaUserPoints. Może ktoś zna coś naprawdę dobrego. Może być nawet komercyjne

zwiastun
21-12-2008, 00:17
a przepytałeś szukajką forum?
JACL
JUGA
i inne

Ps
...Poza tym statystyki, korespondencja, programy lojalnościowe ... itp
Zamów sobie własny CMS :) bo to niby tylko "zarządzanie użytkownikami", a jak sięgnąć głębiej to armia usługowa.

pasikonik
21-12-2008, 11:19
Szukam cały czas. Jest ich całe mnóstwo ... ale mają rózne mozliwości i nie wiem jak się będą zachowywac w praktyce. Nie chodzi mi o znalezienie komponentu tylko o polecenie konkretnego jeśli ktoś używał i to najlepiej w dłuższym okresie czasu na dużej ilości użytkowników itp.
Inaczej pozostanie mi gruntowne przetestowanie co najmnie kilku a to potrwa troszkę i nie wyklucza błędu.
Serwis już teraz łączy kilka komponentów w tym najwazniejszy napisany od nowa ;) ale przede wszystkim dlatego, że jest nietypowy.


a przepytałeś szukajką forum?
JACL
JUGA
i inne

Ps
...Poza tym statystyki, korespondencja, programy lojalnościowe ... itp
Zamów sobie własny CMS :) bo to niby tylko "zarządzanie użytkownikami", a jak sięgnąć głębiej to armia usługowa.