PDA

Zobacz pełną wersję : Flash Rotator 1.0 PL



cherub
19-11-2005, 18:42
Witam.
Nie wiem czy dobrze obrałem grupe tematów ale mam mały problem.
Zainstalowałem moduł Flash Rotator 1.0 PL
http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,24/

Wszystko jest dobrze do czasu zrestartowania przeglądarki internetowej lub komputera.
Baner Flash nie chce sie wyświetlać. Jak dam ponownie "Zapisz" z pozycji panela administracyjnego, wyświetla się.
Wyłączę przeglądrkę i ponownie sie nie wyświetla.
Gdzie moze byc problem.

Mam MAMBO 4.0.1

Pozdrawiam

zwiastun
19-11-2005, 19:40
Przypuszczam, że w tym, co masz... Mambo 4.01
To już tak dawna przeszłość

cherub
19-11-2005, 19:50
OK.
Pociągnę jeszcze temat.

Skoro mam MAMBO 4.5.1 to czy jest jakiś bezproblemowy sposób na zainstalowanie na to MAMBO szablonu Joomla?
Czy może to grozić uszkodzeniem już istniejącej strony?

zwiastun
19-11-2005, 23:20
To właściwie co masz?
Odp. Nie
Istnieją pewne różnice w zapisie, ale joomla rozpoznaje także funkcje stosowane dawniej (podobie jak mambo 4.5.2)

cherub
20-11-2005, 00:45
Dzięki za odpowiedź.
Tak, więc zostaję przy MAMBO :)

Męczy mnie jeszcze temat mojego postu.

Spodobał mi się ten moduł Flash Rotator i troszke sie denerwuję, że nie mogę go użyć.
Po zapisaniu w panelu administracyjnym wszystko chodzi cacy.
Po wyłączeniu przeglądarki i ponownym uruchomieniu nie pokazuje się.

Może jeszcze ktoś znajdzie na to sposób.

zwiastun
20-11-2005, 02:27
Chyba mnie nie zrozumiałeś
W najmniejszym stopniu nie zachęcam Cię do pozostawania przy mambo, choćby z tego powodu, że 4.5.1 wyszło rok temu i nawet najlepsza ostatnia wersja zawierała różnych usterek bez liku. Na spokojnie proponuję zrobić kopię zawartości np. na dysku lokalnym i dokonać migracji najpierw do 4.5.2 a potem do joomla. To niewiele pracy, a masz gwarancję, że będziesz mógł aktualizować system jeszcze przez kilka miesięcy do czasu ukazania się wrsji finalnej tej serii.
Z banerkiem może się odezwie magic, on go polonizował, to może kompetentnie odpowie. Ja w pierwszej odpowiedzi przyjąłem że masz mambo 4.01 a więc bardzo stare

cherub
20-11-2005, 11:52
Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam