PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja artykułów



mario.bernatti
21-12-2008, 12:03
Witam
Przeszłem z 1.0 ma 1.5.8
W starej podczas edycji artukułu miałem 2 panele na tresc
tekst wprowadzający i pełny
teraz mam tylko jeden
u mnie jest cos nie tak? czy tak ma byc

ps. Jak juz tu pisze to pamieta ktos gdzie mozna wyłączyc wyswietlanie kolejnych artykułów w 2 kolumnach?
W 1.0 to gdzies ustawiłem bo niepodoba mi sie podział na 2 kolumny artykulów na dole strony listy

zwiastun
21-12-2008, 12:24
1. Na dole masz przycisk Więcej - dzieli artykuł na zwiastuna i część właściwą.
2. Pamięta, ale To Twoje zadanie poprzypominać sobie, pooglądać poszczególne opcje. Jest w 1.5 nieco zmian, a sposobem na nie - zapoznaie się z publikacjami (np. FAQ tutaj) i pooglądanie

mario.bernatti
21-12-2008, 12:46
Dzieki za pierwsza odpowiedz - działa :)
Za drugą nie dziekuje, wiem że jak przeczytam tone dokumentacji bede mądrzejszy,
ale po to istnieje forum zeby wymieniac sie z uzytkownikami swoim doświadczeniem
a nie pisac w stylu: wiem ale nie powiem

bajron
21-12-2008, 13:01
rozumiem, że chodzi o artykuły na stronie głównej:

Menu > Main Menu > Home .. Parametry podstawowe : ilość kolumn

Pozdrawiam

zwiastun
21-12-2008, 14:21
Bajron, nie gniewaj się, ale wbrew pozorom, nie na tym polega użyteczność, by 500 razy wypisywać te same informacje.
Pytanie 500 razy o to samo i odpowiadanie prowadzi jedynie do bajzlu i utrwalania u niektórych księżycowych przekonań, na temat tego, czym jest forum. Na wszystkich forach obowiązują te same zasady: sprawdź najpierw czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie. jak się komuś nie chce sprawdzić, to wcale nie znaczy, że należy go obsługiwać!

zwiastun
21-12-2008, 14:32
Za drugą nie dziekuje, wiem że jak przeczytam tone dokumentacji bede mądrzejszy,
ale po to istnieje forum zeby wymieniac sie z uzytkownikami swoim doświadczeniem
a nie pisac w stylu: wiem ale nie powiem

Bądź łaskaw nie pouczać mnie, po co istnieje forum!
Ani to na miejscu, ani to grzeczne. A przy tym fałszywe - wygodna półprawda.

bajron
21-12-2008, 14:57
Witaj, nie gniewam się.
Ale skoro już ktoś zapytał to warto odpowiedzieć.
Chociażby po to, żeby ktoś kto będzie szukała na forum odpowiedzi znalazł podobne do swoje pytanie i odpowiedź.

Jasne, że o takie rzeczy nie powinno się pytać - tu się zgadzamy.

Pozdrawiam