PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam generatora druków, umów pod Joomla



sylwekb
21-12-2008, 12:37
Poszukuję pod Joomla od frontendu generatora druków, umów, polecenia przelewu, zapłaty generowanych z formularza coś podobnego jak na tej stronie http://szewo.com/przelew/
Po prostu, dane wpisane w formularzu miałyby być podstawiane np do pliku pdf z możliwością wydruku, ewentualnie, żeby była możliwość ich podejrzenia po zapisie i od frontendu i backendu. Czy coś podobnego jest? Szukałem w Google ale nie znalazłem.

kurtz
24-12-2008, 03:46
idzie zrobić na każdym komponencie do aktywnych formularzy. sam siedzę nad wnioskami kredytowymi, leasingu i wnioskami o dopłaty z Funduszy Europejskich, obkodowując rzeczywisty styl formularza.

generalnie pomysł jest taki, że użytkownik widzi oryginalny dokument w ustalonym formacie (a4 lub b5), który wypełnia sobie on line. dokument jest generowany i wysyłany do tego odbiorcy na e mail, który tam sobie podał.

tam go sobie drukuje, podpisuje i odsyła do beneficjenta programu.

nie wiem, ja to robię i na breezing forms i na rs forms pro.

marpan
06-01-2010, 15:26
Również korzystam z RSform! Pro. Mam pytanie. Jak napisać kod, który po wypełnieniu i wysłaniu formularza będzie generował plik pdf z tego formularza? Kombinuje już na wszystkie sposoby i nic:confused: Mogę wykorzystywać bibliotekę PDFlib ale nie za bardzo wiem jak zmusić ją do działania z RSform:(

damian
19-02-2010, 20:37
wykononanie takiego formularza przyjme jako zlecenie komercyjne.zainteresowani pisac pod:mailto:damian@damian-studio.pl (damian@damian-studio.pl)