PDA

Zobacz pełną wersję : Skad ta reklama? wyskakujace okno



jaceklub
21-12-2008, 14:15
Witam
Mam swoja strone na serwerze firmy ktora swiadczy uslugi internetowe - hosting darmowy. Strona dzialala 6 lat w zwyklym html i nie bylo problemow. W tym roku zainstalowalem joomla i nie wiem skad sie wziela wyskaujaca reklama teraz portalu "poszkole". Pytanie - czy to dostawca uslugi bez mowienia mi wlaczyl taka opcje na moja strone czy w joomli wkradl sie jakis modul ktory generuje wyskakujaca reklame? Czy niektore dodatki maja moze w kodzie taki reklamowy kod?
Pozdrawiam

zwiastun
21-12-2008, 14:25
a) źródłem reklamy może być używany przez Ciebie szablon
b) pewniejsze jednak, że darmowy hosting - doczytaj umowę.

idek
21-12-2008, 15:52
wątpie, żeby to były jakies 'dodatki' w dodatkach ;)

ostatnio miałem powiedzmy że podobny problem, jak sie okazało reklamy generowały mi statystyki stat24.com ;/

jak ich nie używasz, to zapytaj może hostingodawcy, czy to czasem nie jest jego sprawka..

swoją drogą płatne serwery masz za parę złotych miesiecznie, wiec jak na firme to nie jest duzym wydatkiem, może warto sie zainteresować (np. webd.pl)

stk
25-12-2008, 00:59
W ostatnim czasie statystyki bodajże stats24 przemycają reklamy pop-up w kodzie java statystyk !!!

--
http://www.group5.pl - hosting bez limitu

jaceklub
28-12-2008, 11:41
Wywalilem skrypt stat24 i sprawa wydaje sie zalatwiona. Musze jeszcze podejrzec strone na innym komputerze. Ale na swoim po skasowaniu calej "histori" na kompie nie ma juz pop-up.
Pozdrawiam i dzieki za pomoc.