PDA

Zobacz pełną wersję : Pobieranie obrazu klatki filmu...



Zielkq
21-12-2008, 22:04
Witam
Nie wiem czy to odpowiedni dział na ten temat, ale lepszego nie znalazłem...
Wracając do tematu:
Mam wstawiony na stronie www film z youtuba. Chciałbym, aby nad filmem wyświetlała się losowa klatka z tego filmu w postaci zdjęcia. (obecnie muszę samemu wstawić screena z filmu, a to jest niestety bardzo czasochłonne...) Niestety moja znajomość programowania nie jest wystarczająca, aby coś takiego napisać...
Może, któryś z kolegów, byłby w stanie coś takiego stworzyć, bądź odesłać mnie do czegoś, skąd mógłbym wywnioskować, jak takie cudo napisać? (a może jakieś gotowe rozwiązanie?) Wydaje mi się, że to nie jest raczej jakiś wielki problem, gdyż nawet samo youtube wyświetla miniaturki swoich filmów.
Pozdrawiam i dziękuję
Zielkq

pyziak
21-12-2008, 23:06
Witam.
Piszesz że masz wstawiony film... więc pokaż (daj linka) bo czytam ten post 3 raz nie bardzo wiem w czym problem ?. Jeżeli stawiasz kod z You Tube np:

to masz standartowo klatke z filmu. NIe wiem czy stawiasz w artyluł własnie kod, czy za pomocą jakiegoś dodatku np: AllVideos

Zielkq
22-12-2008, 19:26
Film wstawiony jest do artykułu poprzez "allvideos". Jednakże na stronie mam moduł "jabulletin", który wyświetla link do artykułu wraz z obrazkiem w nim zawartym. Dotychczas wstawiałem screena z filmu nad artykuł, co skutkowało wyświetlaniem w "jabulletinie" zdjęcia. Jest to jadnak strasznie czasochłonne.
Nie stanowiłoby to większej trudności, gdyby moduł "jabulletin" wyświetlał zdjęcie wstawione poprzez funkcję "wstaw zdjęcie" (miniaturki są przechowywane na serwerze youtube, a funkcją mosimage nie można wstawić zdjęć znajdujących się na innym serwerze), a nie tylko przez znacznik "mosimage". (bądź sam pobierał ową klatkę z filmu)
Pozdrawiam
Zielkq

pyziak
23-12-2008, 01:27
No już mamy więcej informacji tylko podaj linka ;)

Zielkq
23-12-2008, 10:50
http://e-wrak.pl