PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery - konfiguracja



sure
21-12-2008, 21:51
Witam!
Czy ma ktoś pomysł dlaczego po wejściu na panel konfiguracji (Configuration Manager) mam biały ekran? Ładowanie obrazków działa (Category Manager, Votes Manager itd.) wszystko inne działa, tylko nie mogę zmieniać żadnych opcji galerii, bo wyskakuje mi biały ekran i odświeżanie nic nie daje... Wersję pobrałem STĄD (http://www.en.joomgallery.net/downloads/joomgallery-1.0-the-component-install/view-category.html)

Moje ustawienia:
Wersja MySQL: 5.0.70
Wersja PHP: 5.2.6-pl7-gentoo
Serwer WWW: Apache
Interfejs serwera PHP: apache2handler
Wersja Joomla!: Joomla! + Admin Language 1.0.15 stable [ Daytime ] 22 lutego 2008 23:00 UTC


Dodam może jeszcze, że tak samo mam na RSGallery - również nie można wejść do konfiguracji - wyskakuje napis: "RSGallery Control Panel" i reszta to biały ekran.
Zainstalowałem w takim razie Easy Gallery, wchodzę na Configuration i co? Napis: Forbidden You don't have permission to access /administrator/index2.php on this server.
Nie wiem jakie tam mają być prawa, mam ustawione 644 tak jak były...
Czy naprawdę nie będę w stanie skonfigurować do moich potrzeb żadnej galerii? Jeśli będzie trzeba to podam jakieś informacje z phpinfo() serwera

No to jest normalnie niemożliwa sytuacja - na Zoom Media Gallery dokładnie to samo! Z jakiego pliku, albo nie wiem czego, korzystają wszystkie "ustawienia" w galeriach w panelu administratora?