PDA

Zobacz pełną wersję : logowanie po kliknieciu "wiecej"



Adill
23-12-2008, 00:54
Witam mam pewnien problem bo chciał bym żeby artykuły w całości były dostępne po zalogowaniu ale jak zaznacze zastrzeżony to go w ogóle nie widac na stronie (mowie o osobach nie zalogowanych) czy jest opcja logowanie po kliknieciu na "wiecej" jak ktos bedzie chcial zobaczyc caly artykul to musi sie zalogowac tak jak jest to na tej stronie http://ps2club.moy.su/
i dodatkowo tez by mnie interesowalo wyswietlanie ile jest pozycji w danym dziale w menu (dokladnie tak samo jak na stronie podanej u gory) z gory dzieki,a i mam joomle 1.5.8
ps. mam nadzieje ze dobry dzial i ze nie bylo tego tematu bo nie moglem znalezc

corwin
07-01-2009, 17:51
Witam mam pewnien problem bo chciał bym żeby artykuły w całości były dostępne po zalogowaniu ale jak zaznacze zastrzeżony to go w ogóle nie widac na stronie (mowie o osobach nie zalogowanych) czy jest opcja logowanie po kliknieciu na "wiecej" jak ktos bedzie chcial zobaczyc caly artykul to musi sie zalogowac tak jak jest to na tej stronie http://ps2club.moy.su/
i dodatkowo tez by mnie interesowalo wyswietlanie ile jest pozycji w danym dziale w menu (dokladnie tak samo jak na stronie podanej u gory) z gory dzieki,a i mam joomle 1.5.8
ps. mam nadzieje ze dobry dzial i ze nie bylo tego tematu bo nie moglem znalezc

Wejdź do pozycji menu w której powinny pojawiać się artykuły i wybierz Paramteres (Component) a tam pierwsza pozycja to Show Unauthorised Links, zmień na Yes i masz tą opcję działającą dla artykułów w danym menu. Jak chcesz mieć dla wszystkich na całym portalu to wtedy zmień ustawienie globalne w Article Manager -> Parameters

Adill
11-01-2009, 10:44
wielkie dzięki za odpowiedz ale to chyba nie to zrobiłem tak jak napiłeś i nadal nie wyświetla mi się ilość artykułów w danym menu ;/ ale i tak dzięki za fatyge

zwiastun
11-01-2009, 10:54
Corwin, wszystko OK, ale to polskie forum. Nazwy poleceń i opcji zapisujemy po polsku albo po polsku i angielsku, chyba, że mamy do czynienia z nieprzetłumaczonymi rozszerzeniami

Adill
11-01-2009, 10:57
to ze było po angielsku jakoś mi nie przeszkadzało tylko jest problem bo to nic nie dało, ale masz racje lepiej podawać po polsku nie wszyscy muszą znać angielski.
PS. może zna ktoś jakiś moduł który by mi zliczał pozycje w menu.

corwin
11-01-2009, 12:53
Moja podpowiedź dotyczy tylko i wyłącznie artykułów które mają być dostępne po zalogowaniu. Nie zastanawiałem się jak zliczać artykuły.

Zwiastun: Ok polskie forum, ale ja używam angielskiego back-endu, bardziej mi to pasuje. Dlatego podawałem angielskie ścieżki. Ale na przyszłość spróbuję włączyć polskie zaplecze żeby sprawdzić jak to jest po polsku :)