PDA

Zobacz pełną wersję : Yoologin - wyświetlanie ikon



psem
23-12-2008, 21:36
witam.
zainstalowalem na joomli 1.0.15 moduł yoologin 1.0.6. niestety po opublikowaniu nie pokazuja sie ikony modulu. wyglada tak, jakby w ogóle nie byly czytane style. modul sciagnalem ze strony producenta youtheme.com, ale nie widze tam forum ani support. czy sa jakies ustawienia globalne ktore moga ograniczac modul?
dzieki za pomoc.

psem
23-12-2008, 21:38
p.s. strona na ktorej testuje moduł to www.energos-rabka.pl

pyziak
23-12-2008, 22:23
na stronie twórcy modułu jest suport, ale tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Wygląd ustawia się rzeczywiście za pomocą styli i jest to w preferencjach modułu, czyli jak wejdziesz w moduł to po prawej stronie natomiast grafika znajduje się w paczce z modułem i sama się uloaduje gdzie trzeba. nie wiem jak się ma sprawa Jommli 1.0.x ale pod 1.5.x najnowszą wersja tego modułu jest 1.5.7
Pozdrawiam.

psem
24-12-2008, 00:13
wlasnie pod 1.5 mi dziala, ale nie moge sie z nim dogadac pod 1.0.X. zmieniam ustawienia w backendzie, ale nic to nie daje. czy jest moze ktos komu to dziala pod 1.0?

psem
14-01-2009, 00:08
hey. dla zainteresowanych - znalazlem rozwiazanie probemu. z tego co wyczytalem na innych forach joomla 1.0 ma problem z ladowaniem plikow css, dlatego zeby modul dzialal poprawnie trzeba dodac plik recznie.miedzy tagi <head> </head> nalezy dodac link:
<link href="<?php echo $mosConfig_live_site;?>/modules/mod_yoo_login/mod_yoo_login.css.php" rel="stylesheet" type="text/css" />

podobnie sie dzieje z innymi modulami yootheme, wiec wtedy wystarczy zmienic tylko sciezke dostepu.