PDA

Zobacz pełną wersję : Panel Admin



lukgwo
27-12-2008, 23:00
Witam mam problem z logowaniem się do zaplecza administracyjnego Joomla 1.5.8 po instalacji normalnie udłao się zalogować na admin + hasło, następnie po rozłaczeniu i ponownej próbie zalogowania już nie tzn. odświerza się okno logowania na zaplecze administracyjne. Dodam tylko, że przy próbie np wpisania błędnego hasła pojawia się monit że hasło jest nieprawidłowe.

Czy ktoś wie o co chodzi, w dniu dzisiejszym emigrowałem :P na 1.5.8 z 1.0.8 i nie chciałbym przeinstalowywac systemu na serwerze.

Dodam tylko że przy instalacji wszystkie opcje serwera zostały określone przez instalatora jako prawidłowe.
Pozdrawiam

klausania
28-12-2008, 23:35
Mam ten sam problem, jeszcze rano wszystko działało sprawnie
Joomla 1.5.8 hosting 000webhost.com

adasb82
30-12-2008, 09:58
Sprawdzaliście na różnych przeglądarkach ??

klausania
31-12-2008, 11:49
Tak, FF, Opera, nawet IE... nic z tego, panel nie działa...

buszm
27-03-2009, 07:47
Tak, FF, Opera, nawet IE... nic z tego, panel nie działa...
Ja mam od kilku dni mega dziwną sytuacje - to o czym piszecie występuje u mnie pod IE, Operą, Safari natomiast w FF hasło wchodzi jak masło.
Czy to możliwe żeby dostęp do panelu był zależny od przeglądarki??
Mam J1.5.9

buszm
29-03-2009, 16:01
Czy nikt nie miał podobnego problemu?
Na serwerze w Error Logs mam komunikaty:
Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../public_html/joomla1/configuration.php:1) in .../libraries/joomla/session/session.php on line 426
[Sun Mar 29 15:20:36 2009] [error] PHP Warning: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at .../public_html/joomla1/configuration.php:1) in .../public_html/joomla1/libraries/joomla/session/session.php on line 423

W pliku session.php sprawdziłem:
linia 423 to: session_start();
linia 426 to: header('P3P: CP="NOI ADM DEV PSAi COM NAV OUR OTRo STP IND DEM"');

Mogę logować się tylko z FF z jednego komputera. Z żadnego innego logowanie nie działa.
W czym tkwi błąd?

pypcio
28-07-2009, 20:29
mi to sie dzieje juz 2 raz z rzedu:( co sie dzieje:( ja nie mog nawet sie zalogowac z tego samego kompa i z ff:/ heeelp!:)

Dodam, ze moja joomla to wersja 1.5.13.

buszm
07-09-2009, 15:41
No i stało się to czego się obawiałem - już nawet z tego jednego kompa się nie loguję - prawdopodobnie po aktualizacji FF.
Co teraz? Pomóżcie pliss :confused::confused::confused:

buszm
11-10-2009, 10:54
Problem rozwiązałem - w akcie desperacji sam zacząłem główkować i udało się!!! Ze świeżej instalacji joomla wyciągnąłem configuration.php nadpisałem do swojej witrynki i wszystko śmiga.