PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z joomla 1.0.8 e



lost
30-05-2006, 11:16
Mam problem z w/w wersja Joomla. Otoz instalacja przebiegla pomyslnie i wszystko zostalo zrobione wg instrukcji (tak przypuszczam), a mimo to przy probie logowanie, czy klikniecia w przycisk Forum phpb2 wyskakuje nastepujacy komunikat:
" phpBB : Critical Error

Error doing DB query userdata row fetch

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'lost_baza.jos_users' doesn't exist

SELECT * FROM jos_users WHERE id = -1

Line : 132
File : sessions.php"

Nie mozliwe jest rowniez zalogowanie sie do panelu administracyjnego. Wyskauje komunikat: Przepraszamy, nie mozesz sie jeszcze logowac. Zapraszamy wkrotce"

Wie ktos jak ten problem rozwiazac?

stone
31-05-2006, 23:16
hmm, cos jakby poszlo nie tak z instalacją. Sprawdz czy tabela jos_users jest w bazie

xwgcpl
17-11-2006, 11:37
hmm, cos jakby poszlo nie tak z instalacją. Sprawdz czy tabela jos_users jest w bazie
wie ktos jak dodac tabele jos_users do bazy??

stone
18-11-2006, 20:42
Strukturę tabeli masz w pliku sql katalogu installation/sql lylko w miejsce #_ musisz wpisać swój prefix. A czemu chcesz ją wstawiać?

xwgcpl
20-11-2006, 10:45
czesc chce dodac tabele o mojej bazy poniewaz mam pusta baze i nie wiem jak dodac recznie te wszystkie tabele do bazy. joomla nie chce w mojej bazie utworzyc tabel dal rade bys jakos pomoc?

stone
20-11-2006, 23:25
Można to zrobić. W katalogu installation/sql masz plik ze strukturą bazy i z danym i przykładowymi.

Musisz go wykonać w bazie tylko najpierw zmień #_ na prefix jaki chcesz mieć, domyślnie jos