PDA

Zobacz pełną wersję : komponent kontaktu



ŁuNa
01-01-2009, 22:07
Witam!
Na początku zaznaczę iż szukałem tego co szukam wszędzie gdzie przyszło mi do głowy, jednakże bez rezultatu....

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie można znaleźć odpowiedni "kontakt" który swoją funkcjonalnością odpowiadałby temu z tej strony (http://js2028.pl/contact.php)
Tzn, szukam takiego komponentu by adresat wiadomości był wybierany z rozwijalnej listy (jak powyżej, z tym, że w przykładzie jest tylko jedna pozycja do wyboru).
Z góry dziękuję za rzeczowe informacje.
Pozdrawiam

zwiastun
02-01-2009, 00:56
Jest taki w Joomla! Standardowy!

ŁuNa
02-01-2009, 02:31
W joomla (1.0.15) której ja używam niestety nie jest takim, którego ja szukam.
"Kontakt" w w/w joomli pozwala na wstawienie formularza gdzie adresat zawsze jest ten sam (jeśli ma być jeden formularz), albo dla każdego adresata jest osobny formularz - czyli to czego chcę uniknąć.
Chyba że można to jakoś ustawić gdzieś w opcjach - niestety nie znalazłem.
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.

zwiastun
02-01-2009, 03:39
Co ty za bajeczki prawisz?

ŁuNa
02-01-2009, 11:02
Z całym szacunkiem dla ciebie Zwiastunie chociaż ty go nie masz dla innych, prosiłbym kogoś bardziej uprzejmego o pomoc.
Zwiastunie pierwsza twoja odpowiedź w tym temacie była chyba jedyną uprzejmą i najbardziej rzeczową na tym forum, a przynajmniej ja więcej tutaj nie spotkałem i nie jestem jedynym który ten fakt zauważa, bo podobne do moich słów pisało już kilku innych użytkowników.

Także prosiłbym o informację jeśli ktoś wie gdzie można dorwać komponent kontaktu podobny temu jaki jest na podanej stronie w pierwszym poście.
Pozdrawiam

zwiastun
02-01-2009, 11:36
Dyskusja o niczym i bezpodstawne docinki.
W Joomla 1.0 w widoku kontakt masz rozwijaną listę kontaktów (do ustawienia).
Wypisujesz jakieś bzdurki i jeszcze masz pretensje. Obejrzyj sobie dokładnie w ustawieniach kontaktu, co możesz ustawić. Doczytaj w pomocy (jest po polsku), co to jest lista wyboru kontaktów.

A potem oceń swoje pretensje, swoją "grzeczność" i niebywałą kulturę.