PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z korzystaniem z instalatora w panelu



negusik
03-01-2009, 14:54
Witam, otóż mam problem gdy korzystam z instalatora w panelu administratora dostaje bład:

"


Błąd
JFolder::create: Path not in open_basedir paths
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku"No to probowałem zmienić chmody (dałem wsystko na 777) i nic nie pomoglo, wrocilem do poprzednich ustawien.Moduly zaczelem wgrywac recznie poprzez ftp i dodajac wpis w bazie danych.

1.Teraz chcialbym zainstalowac galerie zdjec
np.ponygallery
Jak to zrobic recznie ? Lub jak naprawic to wgrywanie automatyczne.

2. Chce wgrać zwykły licznik odwiedzin na dole strony np.
Taki licznik zeby kazdy widzial ile osob juz bylo(licznik liczy unikalne odwiedziny)

Szukam na ten temat i ciezko cos dobrego znalezc a jak juz znajde to mi nie wychodzi.

Pozdrawiam

zwiastun
03-01-2009, 15:48
A czego dobrego szukasz? Poszukałeś wcześniej, kiedy decydowałeś się na hosting? Sprawdziłeś, co Ci będzie potrzebne?
Nie, bo po co?
Mało, nie dość, że nie sprawdziłeś, to dalej nie wiesz co masz i skąd się biorą Twoje problemy.
Najlepsze - zmień usługodawcę, gorsze - pisano tu już dziesiątki razy.

negusik
03-01-2009, 16:25
Poszukałem. Zdziwiony? i dobrze...
Bez obrazy, rozumiem, że napisałeś już 100 odpowiedzi na taki temat i Cie to denerwuje. Ale albo mam pecha i straciłem z 1h na szukanie i nic, albo opcja "szukaj" zwraca złe wyniki.

Hosting to:
http://netstrefa.pl/

Ps. ciekawe czy byłbyś zadowolony jakbyś mnie o coś zapytał ( ja bym znał odpowiedź) a Ci odpowiedział, żebyś sobie poszukał bo juz na to pytanie raczyłem kiedys odpowiedzieć komus. A nie myślałeś, żeby dać mi linka np do tematu? skoro szkoda pisać znów?

Odstraszasz od joomli :P

zwiastun
03-01-2009, 16:53
Przyjdź na forum, kiedy dowiesz się:
a) jakie wymagania winien spełniać hposting dla Joomla?
b) jak należy skonfigurować Joomla podczas instalacji?
c) jakie należy podać informacje formułując takie problemy, jak Twój?
d) czy można po raz 100 zadawać na forum to samo pytanie o to samo?
Ciekawe, czy byłbyś zadowolony, gdybyś napisał dziesiątki razy na różne sposoby, jakie wymagania podstawowe ma spełniać hosting pod Joomla, a potem przeciętnie co 2 -3 dni otrzymywał pytania, dlaczego nie działa komuś, kto nie raczył uczynić zadość wymaganiom. mało, ten ktoś jeszcze oczekuje, żeby mu to samonapisać po raz kolejny.

kriswawa
12-02-2009, 20:06
szczeze powiem - ze kolo- jak nie chcesz pomagac - to nie badz taki brutalny

napisales tyle slow- zamiast napisac kolesiowi odpowiedz
ja tez mam ten problem - i szukam . 7 post czytam - i bede czytal dalej - bo boje sie zapytac
zaraz pewnie bedzie slwa z armaty

Bazyl
12-02-2009, 20:41
Np. http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=25025

Ja jeszcze ze swoich kłopotów nie wyszedłem...