PDA

Zobacz pełną wersję : podwójny tytuł strony :/ J1.5



kangurrr
04-01-2009, 00:16
witam

mam dziwny problem.w konfiguracjach w nazwie witryny wpisuje se cos tam i wyswietla sie to cos podwojnie :/ jest to na joomli 1.5


dzieki za odp i sorry za lamerski problem :P


pozdro

idek
04-01-2009, 01:14
lamersko to go opisałeś... bo nie wydaje mi się, żebyś faktycznie miał podwojenie... (dla pewności zerknij do pliku configuration.php, czy zmienna var $sitename ma wpisae dwa razy to samo...)

kangurrr
04-01-2009, 22:33
no kuzwa nic nie ma podwojnie, nawet w pliku configuration.php

a jak sie wlaczy strone to wyswietla tytul 2 razy....ocb?

idek
05-01-2009, 01:59
no właśnie ;)

możesz pokazać link do stronki?

kangurrr
05-01-2009, 19:07
Siemka

oto link:

Biała Podlaska (http://www.bialapodlaskaonline.pl)



Thx

idek
06-01-2009, 00:57
aha... w pasku <title> masz podwójny tytuł... hehehe:d dziwna sprawa w cholere:D

jak mozesz to w ramach testu sprawdź czy na innej templatce dzieje się to samo..?

kangurrr
06-01-2009, 19:51
siema idek

a wiec zmienilem na inna template i wszystko gra...a wiec to musi bys wina tego szablonu.i co teraz?


pozdro

idek
07-01-2009, 15:15
well, well, well....

a może coś sie uszkodziło w szablonie podczas, kiedy go edytowałes... za nagłowek odpowiada ten fragment (patrz niżej) w Twoim szablonie, wiec na próbe proponuję go wkleic do index.php



<?php
/**
* YOOtheme template
*
* @author yootheme.com
* @copyright Copyright (C) 2008 YOOtheme Ltd & Co. KG. All rights reserved.
*/

// no direct access
defined('_JEXEC') or die('Restricted access');

include_once(JPATH_ROOT . "/templates/" . $this->template . '/lib/php/yootools.php');
include_once(JPATH_ROOT . "/templates/" . $this->template . '/lib/php/yoolayout.php');

$template_baseurl = $this->baseurl . '/templates/' . $this->template;

JHTML::_('behavior.mootools');

// set title
$this->setTitle($mainframe->getCfg('sitename') . ' - ' . $this->getTitle());

// add template mootools to JDocumentHTML
if ($this->params->get('loadMootools')) {
$mootools = $this->params->get('gzip') ? '/lib/js/mootools.js.php' : '/lib/js/mootools/mootools-release-1.11.js';
$this->_scripts = array_merge(array($template_baseurl . $mootools => 'text/javascript'), $this->_scripts);
unset($this->_scripts[$this->baseurl . '/media/system/js/mootools.js']);
}

// add template javascript to JDocumentHTML
if ($this->params->get('loadJavascript')) {
$yootools->addJavaScript($this);
}

// add template css to JDocumentHTML
$yootools->addCSS($this);

?>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="<?php echo $this->language; ?>" lang="<?php echo $this->language; ?>" dir="<?php echo $this->direction; ?>" >
<head>
<jdoc:include type="head" />
<link rel="apple-touch-icon" href="<?php echo $template_baseurl ?>/apple_touch_icon.png" />
</head>

kangurrr
07-01-2009, 16:10
hey a moze wgrac od owa szablon?

idek
07-01-2009, 16:12
próbuj :) jak masz niemodyfikowany najlepiej, no to wrzuć :)

kangurrr
07-01-2009, 16:15
kurde ale czy nic sie nie stanie jak wgram jakis inny szablon a ten co teraz wykasuje i znowu wgram i go na default to czy nic sie nie pozmienia na mojej stronie?

idek
07-01-2009, 16:31
ja bym to zrobił tak:

1) najpierw sprawdziłbym, czy nie jest to wina pliku index.php więc:
a) zmieniłbym jego nazwę, a nastepnie wgrał 'oryginalny' index.php z templatki, jak bedzie wszystko ok, no to wiadomo czyja wina i po kłopocie:)

2) jak 1) nic nie da, no to zmieniłbym nazwę folderu z templatką i wrzucił orginalną, no i znowu sprawdził co jak jest teraz..

no i powinno sie chyba już wyjasnić :) (ale nie musi.. ;p )

wszystko przez FTP oczywiscie, nic nie szukaj w PA

kangurrr
08-01-2009, 21:25
zaraz wgrywam szablon, pozdro

kangurrr
08-01-2009, 21:46
no wiec... wszystko dziala ok ale na szablonach z yoo theme to jest lipa :/ kuzwa co tu robic?

kangurrr
08-01-2009, 21:59
i zamienilem index.php z oryginalnego i nic to nie dalo, tylko tytul na stronie glownej jes podwojny a inne dzialy sa ok

idek
08-01-2009, 22:34
kurcze, no to lipa :| już mi osobiście żaden pomysł do głowy nie przychodzi, może ktoś inny coś wymyśli...

wiesz na szczęście w mojej ocenie, Twój problem nie jest na tyle powazny, że wymaga natychmiastowego usunięcia.. ja to bym chyba w ogóle to olał, jak nie da sie z tym póki co nic ciekawego zrobić :|

a tak btw, to zamiast pisac post pod postem uzyj opcji edytuj ;)