PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Popularne mod_mostread - problem



d0dus
04-01-2009, 12:22
witam!

troche juz szukalem na temat sytuacji z ktora mam do czynienia ale niestety nic nie znalezlem wiec prosze o pomoc

na stronie internetowej po kliknieciu w link z modulu popularne zostaje przeniesiony do artykulu ktorego link dotyczyl - niestety link ten nie przenosi mnie bezposrednio do sekcji i kategori w ktorej znajduje sie artykul lecz wyswietla ten artykul wraz ze wszystkimi modulami ktore ustawione sa na stronie startowej... w wyniku czego prawa kolumna przyslania mi czesc artykulu...

chcialbym zeby po kliknieciu w odnosnik z modulu popularane prznosilo uzytkownika do danego artykulu i zeby uklad strony nie byl juz jak na stronie startowej tylko jak dla danego artykulu...

w artykulach czesto znajduja sie zdjecia ktorych szerokosc jest wieksza niz szerokosc zawartosci artykulow znajdujacych sie na stronie startowej... po kliknieciu na odnoscnik z mosread strasznie to wyglada... tak jak wspominalem prawa czesc artykulu jest niewidoczna jak i zdjecia...

nie wiem czy dobrze to wytlumaczylem...

czy istnieje mozliwosc zmiana jakis ustawien zeby wszystko dzialo dobrze??

na poczatku myslalem ze jest to wina szablonu jednak na komputerze w domu wszystko dziala dobrze... tylko na serwerze firmy hostingowej tak sie dzieje...

z gory dziekuje za pomoc

artmajster
05-01-2009, 16:33
niestety nie piszesz jaką wersję joomli masz

w ustawieniach
w zakładce "treści"
ustaw "Tryb zgodności ItemId:" na Joomla 1.0.11 i wcześniej

pozdrawiam

d0dus
06-01-2009, 08:46
pomoglo :D dzieki wielkie!!!